Пройшов матч третього туру української Прем'єр-ліги між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем". UA-Футбол передає відео голу та огляд небезпечних моментів матчу.

Поєдинок був винесений на п'ятницю у зв'язку зі стартом "Динамо" в Лізі чемпіонів, який намічений вже на найближчий вівторок.

Як повідомляється, "Шахтар" є діючими чемпіонами країни, однак вони не зуміли здобути по ходу минулого розіграшу УПЛ жодної перемоги над столичним колективом.

Карткою – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників

Перший тайм суперники завершили з нульовою нічиєю. Похитнути рівновагу вдалося в другій половині: після стандарту відзначився киянин Беньямін Вербич. Донеччани так і не змогли відігратися.

Онлайн трансляція матчу:

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90 + 4 хв Найнебезпечніший удар Алана Патріка і м'яч свистить поруч зі штангою, не пощастило "Шахтарю" в цьому моменті

90 + 3 хв Кадар здорово підстрахував партнерів в штрафний і виніс м'яч

90 хв Шість хвилин компенсував рефері

90 хв Тотовіцкій головою пробив під поперечину, Бойко надійно забрав м'яч

89 хв Заміна у "Шахтаря": замість Коваленко вийшов Майкон

86 хв Пятов забирає м'яч після навісу з кутового

86 хв Заміна у "Шахтаря": замість Тайсона вийшов Тотовіцкій

84 хв Заміна у "Динамо": замість Буяльського вийшов Че Че

81 хв Гармаш змістився в центр і пробив низом, але не влучив у ворота

81 хв Бойко вибиває м'яч кулаком після кутового

79 хв Відбилися кияни після стандарту

78 хв Небезпечний удар Марлоса, але м'яч іде на кутовий

76 хв Заміна у "Шахтаря": замість Степаненко вийшов Фернандо

73 хв Заміна у "Динамо": замість Сидорчука вийшов Андрієвський

72 хв Кадар отримав пошкодження і надають захисникові медичну допомогу

68 хв Кадар заблокував удар Коваленко

64 хв ГООООЛ! Після навісу зі штрафного на дальню штангу і Вербич б'є головою в ближній кут, а Пятов помиляється і упускає м'яч в сітку

63 хв Заміна у "Динамо"! Замість Шепелєва вийшов Гармаш

60 хв Далекий і не точний удар Морозюка

58 хв Алан Патрік пробивав зі штрафного і потрапив в стінку

57 хв Жовта картка! Буяльський зірвав атаку, збивши Тайсона

55 хв Жовта картка! Грубо грає Степаненко

54 хв Здорово розіграли комбінацію кияни і вивели на удар Бесєдіна в центрі штрафного, але той влучив у захисника

51 хв Циганков зі штрафного пробив у стінку

50 хв Жовта картка! Ісмаїлі сфолив на Циганкова, який міг втекти один на один

49 хв Відновився поєдинок

46 хв Закидали фанати поле туалетним папером. Рефері зупинив зустріч

45 + 3 хв Вербич змістився в центр і пробив, але влучив у захисника

45 + 2 хв Марлос занадто високо подав з кутового, а "гірники" сфолили в атаці

45 + 1 хв Мораес подавав з лівого краю і заробив кутовий

45 хв Три хвилини компенсував рефері

44 хв Розіграли штрафний футболісти "Шахтаря", але не вийшло у них організувати атаку

43 хв "Гірники" заробили перспективний штрафний біля воріт "Динамо"

38 хв Найнебезпечніший дальній удар Тайсона і Бойко виручає команду, діставши м'яч у нижньому куті

33 хв Циганков подав з кутового, м'яч відскочив на лінію штрафного майданчика, де Сидорчук відразу ж пробив, але занадто високо полетів м'яч

31 хв Пятов кулаками вибиває м'яч після подачі зі штрафного

30 хв Жовта картка! Хочолава попереджений

25 хв Поки без моментів грають команди, м'яч більше в центрі поля тримається

20 хв Знову блискуче грає П'ятов, виходить з воріт і вибиває м'яч з-під ніг Циганкова

16 хв Після помилки Алана Патріка з лінії штрафного пробивав Циганков і Пятов виручив "Шахтар"

11 хв Мораес і Марлос пробивали один за одним, але потрапляли в суперника

9 хв Після навісу зліва Кадар продовжив на дальню штангу і Вербич з кута воротарського пробив головою повз ворота

8 хв "Шахтар" весь час крутиться біля київської штрафний, але захисники не дають пробити

5 хв "Гірники" повністю контролюють хід гри на перших хвилинах, "Динамо" не може навіть зачепитися за м'яч

2 хв Ісмаїлі небезпечно прострілював у центр штрафного, але там не виявилося партнерів

Нагадаємо, в п'ятницю, 3 серпня, деякі станції столичного метрополітену змінять графік роботи у зв'язку з проведенням футбольного матчу між клубами "Динамо" і "Шахтар".

Як повідомляв Знай.ua, сайт УЄФА опублікував свій перелік 50 гравців, які можуть здивувати в новому сезоні. Серед них і два українські футболісти.

Також Знай.ua писав, в Фінляндії проходить молодіжний чемпіонат Європи (U-19), в якому бере участь збірна України.