За останній місяць з'явилося чимало страшних новин про хвороби дітей. Особливо часто таке трапляється в дитячих садках, де діти дуже швидко і просто заражаються різними болячками. Тому навіть звичайний дитячий кашель зараз дуже сильно лякає батьків. Хоча часто це не дуже страшно. Тому ми вирішили розповісти вам трохи більше про це, щоб ви знали, чому і звідки у дитини береться кашель і як його вилікувати вдома.

Дитячий кашель: причини

У першу чергу потрібно сказати, що якщо дитина кашляє, то це не обов'язково означає, що вона захворіла. Здорова людина, незалежно від віку може кашляти до 20 разів на день. І сам кашель – це не хвороба, а лише симптом проблем з дихальними шляхами. І причини дитячого кашлю можуть бути:

- Початок запальних процесів в організмі. Кашель з'являється, щоб видалити мокротиння з дихальних шляхів.
- При коклюші судомний кашель з наступними один за одним поштовхами, з гучним видихом, що переривається, і навіть приводить до блювоти.
- Дитячий кашель вночі з'являється при скупченні слизу в дихальних шляхах під час сну. Таке можливо, тільки якщо дитина захворіла.
- Не забувайте, що дитячий кашель може бути через брудне повітря: дим, пил, різкі запахи.
- Бронхіальна астма і обструктивний бронхіт викликають важке дихання і свистячий кашель через звуження бронхів. І у вас повинні бути вдома потрібні медикаменти, щоб допомогти дитині.

Дитячий кашель: як вилікувати будинку

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Як ми вже сказали, сам кашель – це не хвороба, і щоб його правильно лікувати, потрібно з'ясувати причину його появи. Для цього ми радимо звернутися до лікаря.

Потрібно звернути увагу, на те, що лікувати сухий та вологий кашель потрібно по-різному.
Сухий кашель у дитини краще лікувати у лікаря. Це дійсно симптом серйозної хвороби, яку доведеться лікувати медикаментозно.
Вологий кашель може бути симптомом навіть того, що дитина майже одужала. Тут вам дуже допоможуть різні чаї та настоянки. Але найкраще, так само відправитися до лікаря.

Дивіться: Лікування кашлю у дитини (порада лікаря Комаровського)