У Дніпрі відкрилася фотовиставка «Аміна: життя», яка присвячена пам'яті патріотки, борця за свободу і незалежність України і просто героїчної жінки Аміни Окуєвої.

Експозиція зібрала 34 фотографії, в тому числі і з особистого архіву сім'ї Аміни. Частина фотографій з особистого архіву Аміни з «горячок точок», інші портрети зробила фотограф Олександра Лисицька.

Аміна Окуєва стала безсмертною для багатьох українців не лише завдяки своїм вчинкам і словам, але і за чисту і щирою любов'ю до своєї Батьківщини. Вона показала той приклад особистого героїзму, на якому буде рости не одне покоління

Серед бойових побратимів, рідних та друзів української жінки-воїна на відкритті фотовиставки був мер Дніпра Борис Філатов.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

– Ми багато спілкувалися, і жодного разу вона не просила нічого для себе. Я хотів би, щоб ми запам'ятали її не як жінку-воїна. Багато хто думають, що вона жила війною. Навпаки, вона жила світом, вона жила Україною, – сказав Борис Філатов.

Як повідомляв портал "Знай.uа" лікар, громадська активістка і військовослужбовець чеченського походження Аміна Окуєва загинула. А її супутник отримав важкі поранення.