У Дніпрі відкрилася фотовиставка «Аміна: життя», яка присвячена пам'яті патріотки, борця за свободу і незалежність України і просто героїчної жінки Аміни Окуєвої.

Експозиція зібрала 34 фотографії, в тому числі і з особистого архіву сім'ї Аміни. Частина фотографій з особистого архіву Аміни з «горячок точок», інші портрети зробила фотограф Олександра Лисицька.

Аміна Окуєва стала безсмертною для багатьох українців не лише завдяки своїм вчинкам і словам, але і за чисту і щирою любов'ю до своєї Батьківщини. Вона показала той приклад особистого героїзму, на якому буде рости не одне покоління

Серед бойових побратимів, рідних та друзів української жінки-воїна на відкритті фотовиставки був мер Дніпра Борис Філатов.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

– Ми багато спілкувалися, і жодного разу вона не просила нічого для себе. Я хотів би, щоб ми запам'ятали її не як жінку-воїна. Багато хто думають, що вона жила війною. Навпаки, вона жила світом, вона жила Україною, – сказав Борис Філатов.

Як повідомляв портал "Знай.uа" лікар, громадська активістка і військовослужбовець чеченського походження Аміна Окуєва загинула. А її супутник отримав важкі поранення.