Ціни на овочі на полицях українських ринках часто відлякують покупців, проте мало хто знає, у скільки на сьогоднішній день обходиться селянам "своя" городина. Експерти підрахували, скільки потрібно витратити, щоб обробити одну сотку землі.

Для початку, город потрібно виорати. Послуги трактористів зараз недешеві, за одну сотку беруть від 20 до 35 гривень. Тобто, якщо господарі планують засадити город площею 30 соток, вони заплатять від 600 до тисячі гривень. Не варто забувати і про добрива, - пише "Сегодня".

Щоб на сотці землі посадити, наприклад, помідори, вам доведеться витратити більше сотні гривень на насіння та розсаду. А якщо травневі заморозки знищать частину розсади, доведеться все пересаджувати, що потягне додаткові витрати.

Крім цього, протягом сезону рослини потрібно буде обробляти засобами від шкідників та захворювань. Обробка ядохімікатами сотки городу обійдеться приблизно в 200 гривень.

Таким чином, досвідчені фермери порахували, що вирощені на своєму городі помідори, коштуватимуть приблизно 9-10 гривен за кілограм. І це, не враховуючи власну працю та потрачений час.

Популярні новини зараз

Між ними хімія - спливли неочікувані деталі роману Балана і Кароль

В мережу злили ексклюзивні кадри спілкування "Холостяка" Макса та Даши

В АТБ помітили "фантомні" знижки – уважно дивіться в чек

ПриватБанк змінив правила зняття готівки з банкомату, головні нововведення

Показати ще

Для порівняння, у минулого року на ринках пропонували кілограм цих овочів за 8 гривень.

Как сообщал ранее информационный портал "Знай.ua", експерти потішили українців зниженням ціни на овочі після закінчення травневих свят.