Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) виділила кошти Україні для розробки програмного забезпечення системи електронного декларування. Але частина цих грошей була витрачена на покупку елітного автомобіля для екс-директора компанії-розробника "Міранда" Юрія Новікова.

Новіков оформив автомобіль Audi A8 на свого сина, для маскування своїх махінацій. Про це йдеться в матеріалах Солом'янського районного суду Києва.

Фіскали вважають, що Новіков, щоб не платити податки, перерахував 140 тис. доларів, отриманих від ПРООН, на банківський розрахунковий рахунок естонської компанії Apolineja OU. А вона перевела суму на рахунки компаній Transgate Europa LP (95 тис. доларів) і Hobson Traiding LP (46 тис. доларів).

Гроші, що надійшли на ці рахунки,надходили так: 20 450 доларів на рахунок ТОВ "Транс" з "за транспортні послуги та міжнародні перевезення", а 25,9 тис. доларів на рахунок компанії Lux Car Chicago як "плата за авто".

Потім в Україну було ввезено автомобіль Audi A8 2015 року випуску вартістю 60,9 тис. доларів. У травні 2016 року його власником став син колишнього голови правління газопостачальної компанії "Київгаз" Сергій Слепкань.

Популярні новини зараз
Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Скільки нардепів пішло на фронт: дітей парламентарів взагалі не знайти в окопах Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Донька "міністра війни" Шойгу показала, за що помирають мобіки: шикарні тусовки та відпочинок у Дубаї
Показати ще

Суд постановив заарештувати автомобіль на термін проведення досудового розслідування.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, киянам запропонували заробити на шахраїв, які заробляли на киянах.