Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) виділила кошти Україні для розробки програмного забезпечення системи електронного декларування. Але частина цих грошей була витрачена на покупку елітного автомобіля для екс-директора компанії-розробника "Міранда" Юрія Новікова.

Новіков оформив автомобіль Audi A8 на свого сина, для маскування своїх махінацій. Про це йдеться в матеріалах Солом'янського районного суду Києва.

Фіскали вважають, що Новіков, щоб не платити податки, перерахував 140 тис. доларів, отриманих від ПРООН, на банківський розрахунковий рахунок естонської компанії Apolineja OU. А вона перевела суму на рахунки компаній Transgate Europa LP (95 тис. доларів) і Hobson Traiding LP (46 тис. доларів).

Гроші, що надійшли на ці рахунки,надходили так: 20 450 доларів на рахунок ТОВ "Транс" з "за транспортні послуги та міжнародні перевезення", а 25,9 тис. доларів на рахунок компанії Lux Car Chicago як "плата за авто".

Потім в Україну було ввезено автомобіль Audi A8 2015 року випуску вартістю 60,9 тис. доларів. У травні 2016 року його власником став син колишнього голови правління газопостачальної компанії "Київгаз" Сергій Слепкань.

Популярні новини зараз

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Вчені знайшли заморожену мумію з туберкульозом: 500 років у льоду

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Показати ще

Суд постановив заарештувати автомобіль на термін проведення досудового розслідування.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, киянам запропонували заробити на шахраїв, які заробляли на киянах.