Експерт пояснила, що наш тип сексуальної культури не передбачає спілкування на тему сексу навіть всередині подружніх пар. А це може стати причиною розриву. Про це повідомили психотерапевт, сексолог Олена Голоцван і засновниця першого в Україні lovespace-готелю Cherry Twins Олена Соловйова в рамках спеціального вебінару.

"Табу на тему сексу дівчаткам, здається, передається з покоління в покоління. Страх залишитися одній і бажання зберегти те, що є, боязнь образити людину, яка поруч, – ці страхи сидять в наших жінках надто глибоко. Багато жінок соромляться обговорювати сексуальні уподобання своїх партнерів. Тим часом, більшість проблем в інтимному житті сімейних пар починаються саме з того, що вони не говорять на тему сексу", - пояснює сексолог.

В результаті цього жінка може навіть собі не зізнаватися в особистих уподобаннях в сексі і те, що насправді приносить їй задоволення в ліжку. З партнером тим більше вона відмовляється говорити про це і яким чином у цій ситуації чоловік повинен здогадатися, як йому доставити максимальне задоволення своїй жінці, не ясно. Однак є і великий відсоток чоловіків, які не хочуть нічого чути від жінок на інтимну тему.

"Їм поколіннями закладають в голову: якщо ти справжній чоловік – жінку заводить все, що ти робиш, від тебе вимагається лише наявність ерекції. Багато чоловіків не практикують попередні ласки. Хоча більше 80% жінок в них потребують. Але коли жінка боїться обговорювати з партнером, що їй подобається, а чоловік упевнений, що він сам по собі – подарунок, то яким буде життя в цій парі? Потрібно знати ерогенні зони партнера, знати, як їх стимулювати і що з ними робити. Тому про них потрібно говорити", - підсумувала сексолог.

Популярні новини зараз

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Показати ще

Дивіться, чим обернеться тривалий утримання від інтиму:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua", щоб підтримати пристрасть і сексуальне бажання у сімейній парі, повинні вкладатися обидва партнера або партнерки. Таку думку в рамках спеціального вебінару озвучили психотерапевтка, сексолог Олена Голоцван і засновниця першого в Україні lovespace-готелю Cherry Twins Олена Соловйова.

Сексолог підкреслила, що поведінка пари в ліжку - це проекція їх повсякденному житті.