Ірландський лоукостер Ryanair сподівається ще повернутися в Україну.

Про це написала в Facebook гендиректор львівського аеропорту ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.

За її словами, все ще може бути залагоджено, якщо "Бориспіль" виконає умови договору. "Мені відповіли, що у нас є ще трохи часу для узгодження з "Борисполем" відповідних умов угоди", - написала директор аеропорту.

У свою чергу ірландська компанія також шкодує, що не вдалося досягти угоди з українською компанією. "Дуже шкода, київський аеропорт продемонстрував, що Україна ще не є досить зрілою і надійною для бізнесу - місцем, де можна інвестувати цінний потенціал літаків Ryanair", - написав комерційний директор Ryanair Девід О'Брайен.

Він упевнений, що таким чином Україна втратила більш ніж 500 000 клієнтів і 400 робочих місць в аеропорту тільки за перший рік.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що глава аеропорту "Бориспіль" умив руки щодо ситуции з Ryanair.