Для бажаючих придбати автомобіль на єврономерах придумали нову легенду. Вона може коштувати їм купленої машини, а довести свою правоту буде вкрай важко.

Ділки, які промишляють продажем "євроблях", розповідають потенційним клієнтам, що зараз ці автомобілі легально ввозяться на територію України на строк до 5 років. А це значить, що весь цей період на машині ніби без проблем можна пересуватися по країні. Експерт стверджує, що це лише нова легенда для довірливих покупців.

"У деяких країнах Європи, таких як, приміром, Естонія і Литва, дозволяється реєструвати авто на 5 років з умовою гаражного зберігання. Тобто, машина не може пересуватися по дорогах. Їх завозять до нас і продають українцям під соусом безпроблемного користування. От тільки якщо щось трапиться, такі автомобілі відразу відберуть", - розповідає Сергій Креймер.

Експерт пояснює, що такі "гаражні" машини найчастіше реєструють на фірми-одноденки. У разі виникнення проблем з купленим автомобілем довести що-небудь буде як мінімум проблематично.

Популярні новини зараз
7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Нещодавно в Україні був опублікований частковий проект закону про авто на єврономерах. Він буде складатися з двох частин. У першій будуть описані шляхи легалізації вже існуючих і використовуються Україні еврономеров, а друга опише заходи, які будуть покликані закрити можливість ввезення в країну автомобілів в обхід митниці.

Мета переслідує єдину мету – зупинити ввезення машин без розмитнення в країну. Коли закон буде остаточно прийнятий, українці зможуть їздити на машині, зареєстрованої на іноземну компанію всього до 10 днів.

На даний момент термін можливої експлуатації автомобіля на єврономерах становить 12 місяців. У випадку, якщо з якихось причин потрібно буде термін понад 10 днів, то його потрібно буде підтверджувати документально.

Крім того, людина, яка ввезе таку машину в Україну і передасть її у використання іншій людині або ж розбере на запчастини, буде змушений заплатити штраф у розмірі 17 000 гривень.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Україні готуються ввести каральні заходи для власників автомобілів на єврономерах, яких в країні вже, за словами нардепів, налічується 1,5 млн.