Колишній український нардеп Ірина Фаріон шокувала людей своїм оригінальним "поздоровленням" із 8 березня.

"Історичний контекст цього свята пов'язаний з протестом повій, з якими не розрахувалися матроси. І ці повії вийшли в Америці на демонстрацію, щоб їм повернули гроші за їх страдницький труд", - заявила вона на одному з телеканалів.

Її висловлювання швидко розлетілася по мережі.

Користувач Фейсбуку Віталій Бронштейн саркастично назвав слова Фаріон найкращим поздоровленням:

"Краще за всіх привітала співвітчизниць з 8 Березня Ірина Фаріон, яка заявила по ТБ: "Історичний контекст цього свята пов'язаний з протестом повій, з якими не розрахувалися матроси. І ці повії вийшли в Америці на демонстрацію, щоб їм повернули гроші за їх страдницьку працю..." Ось вам, справжня українська жінка, мати і колишній народний депутат! Шкода, що почув це до того, як зробив дружині подарунок. Тепер вона у мене дочекається. І вам раджу".

Популярні новини зараз
Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році
Показати ще

Лучше всех поздравила соотечественниц с 8 Марта Ирина Фарион, заявившая по ТВ: "Исторический контекст этого праздника...

Posted by Виталий Бронштейн on Thursday, 8 March 2018

Як раніше передавав портал "Знай.ua", в одному із випусків, журналіст Дмитро Гордон вступив у перепалку колишнім народним депутатом від ВО "Свобода" Іриною Фаріон. Суперечка виникла через мовне питання. На думку Фаріон, кожен громадянин України повинен розмовляти українською мовою. Той, хто не буде її використовувати в повсякденному житті не повинен в країні отримувати освіти і роботу.

Пізніше, екс-нардеп від ВО "Свобода" Ірина Фаріон відреагувала на коментарі журналіста Дмитра Гордона. Вона закликала його вибачиться перед нею і навіть роз'яснила, як це повинно пройти.

Але Фаріон на цьому не зупинилася. Вона сказала в ефірі одного з телеканалів, що Гордон також повинен вибачитися перед Степаном Бандерою.

"Я вимагаю від цієї недоістоти приїхати в Старий Угринів (це на Франківщині, нехай собі карту купить, щоб знав, де це), впасти там на землю, яка першою відчула ноги маленького Степанки Бандери, і попросити вибачення у Степана Бандери та всіх бандерівців за то, що воно сказало, що Степан Бандера - нацистський прихвостень. воно ж хворе! Нехай поїде і визнає в присутності місцевих ксьондзів і преси ", - емоційно висловилася Фаріон.

Вона додала, що Гордон повинен знову прийти на той же канал і в ефірі "попросити вибачення у доктора філологічних наук, професора Ірини Фаріон". Екс-нардеп захотіла, щоб Гордон також став перед нею на коліна.

Вона заявила, що журналіст повинен пройти поліграф, де відповість на питання про причетність до російських спецслужб.