В УПЦ Київського патріархату та УПЦ Московського патріархату різні поняття миру.

Про це заявив Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет у своєму виступі після молебню біля пам'ятника князю Володимиру Великому.

"Ми у своєму гімні співаємо: душу і тіло ми положим за нашу свободу. То нам потрібна свобода, демократія, правда, а їм потрібне рабство, бо вони звикли до рабства. В цьому і наша різниця", - наголосив предстоятель УПЦ КП Філарет.

"Ви знаєте, що вчора теж був Хресний хід, і теж молилися до рівноапостольного князя Володимира, і молилися за соборну Україну, і молилися за мир. І ми за соборну Україну, за мир. Що ж нас роз'єднує? Якщо вони провели Хресний хід за мир і єдність, і ми за єдність і мир, а чому ж ми не разом?" -зауважив патріарх Філарет.

За його словами, це пов’язано з тим, що учасники вчорашнього заходу, представники УПЦ МП, "мають на увазі мир не той, який ми маємо на увазі".

Популярні новини зараз

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Батька чотирьох діточок посадили до в'язниці за нездорову любов до курочок, ще й на камеру знімав

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

"Ми маємо на увазі мир у демократичній незалежній державі — такий мир ми хочемо. А вони хочуть мир, але у складі Російської імперії. В цьому і різниця між нами", - наголосив патріарх Філарет.

Він додав, що учасники сьогоднішньої Хресної ходи виступають за справедливий мир, а учасники вчорашнього заходу — за "мир в неволі".

Як повідомляв "Знай.ua", 28 липня Україна відзначає День Хрещення Київської Русі.

СохранитьСохранить