В УПЦ Київського патріархату та УПЦ Московського патріархату різні поняття миру.

Про це заявив Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет у своєму виступі після молебню біля пам'ятника князю Володимиру Великому.

"Ми у своєму гімні співаємо: душу і тіло ми положим за нашу свободу. То нам потрібна свобода, демократія, правда, а їм потрібне рабство, бо вони звикли до рабства. В цьому і наша різниця", - наголосив предстоятель УПЦ КП Філарет.

"Ви знаєте, що вчора теж був Хресний хід, і теж молилися до рівноапостольного князя Володимира, і молилися за соборну Україну, і молилися за мир. І ми за соборну Україну, за мир. Що ж нас роз'єднує? Якщо вони провели Хресний хід за мир і єдність, і ми за єдність і мир, а чому ж ми не разом?" -зауважив патріарх Філарет.

За його словами, це пов’язано з тим, що учасники вчорашнього заходу, представники УПЦ МП, "мають на увазі мир не той, який ми маємо на увазі".

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Показати ще

"Ми маємо на увазі мир у демократичній незалежній державі — такий мир ми хочемо. А вони хочуть мир, але у складі Російської імперії. В цьому і різниця між нами", - наголосив патріарх Філарет.

Він додав, що учасники сьогоднішньої Хресної ходи виступають за справедливий мир, а учасники вчорашнього заходу — за "мир в неволі".

Як повідомляв "Знай.ua", 28 липня Україна відзначає День Хрещення Київської Русі.

СохранитьСохранить