Створити собі стабільне фінансове положення, коли про гроші не треба турбуватися незалежно від величини витрат – завдання вкрай складне.

Овен

У травні витрати Овнів раптово почнуть збільшуватися. Тому, якщо не хочете займати у товаришів – шукайте додаткові підробітки. І не сподівайтесь на швидкий результат – грошей доведеться чекати деякий час, але вони будуть.

Телець

Тельцям варто утриматися від будь-яких інвестицій. Навіть у борг друзям краще нічого не давати. А от почати накопичувати власні ресурси – дуже хороша ідея.

Популярні новини зараз

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Близнюки

У Близнюків деякі проблеми можуть виникнути хіба що до кінця місяця. Але і з ними можна впоратися, якщо слухати власну інтуїцію, а також не відкладати вирішення важливих питань на потім.

Рак

У Раків все на диво спокійно – ніяких незапланованих витрат. Ось тільки розслаблятися не варто – нехай Раки присвятять цей спокійний місяць створенню деяких запасів – вони знадобляться їм тоді, коли сил працювати вже не буде.

Лев

У Левів все чудово. І з роботою проблем не буде, і час на себе залишиться, і ніякі випадковості не будуть затьмарювати їх фінансове життя. Хіба що варто пам'ятати про те, що відпочивати треба в будь-якому випадку.

Діва

Дівам просто варто продовжувати в тому ж дусі і не відмовляти друзям, якщо комусь знадобиться допомога по роботі. Організаторський талант і професіоналізм не залишаться без уваги, тому Діви навіть на підвищення зможуть розраховувати.

Терези

У Терезів і в звичайний час з економією не дуже, але в травні все буде зовсім сумно. Якщо не намагатися себе контролювати, то спонтанні витрати заведуть вас у борги. Так що свій бюджет варто планувати більш уважно.

Скорпіон

Скорпіонам варто пам'ятати дві речі. Перша – життєво необхідно контролювати свої фінанси. І друга – з друзями теж можна вести фінансові справи, якщо, звичайно, робити це правильно.

Стрілець

У Стрільців все, як завжди. З доходами відмінно, з витратами – спонтанно. І як завжди не виходить ні економити, ні створювати фінансовий резерв. Втім, самі Стрільці до такого життя вже звикли.

Козеріг

Все стабільно, але це не впевненість, а застій. Робота є, гроші начебто непогані, але явно менше того, що вам потрібно для щастя. І особливих перспектив змінити цю ситуацію немає. До кінця травня – так вже точно.

Водолій

З фінансами все добре, але це не привід відмовлятися від створення певного резерву. Доля – дуже мінлива. Особливо в питаннях, що стосуються фінансів. Втім, якщо ви умієте контролювати своє життя, то проблем у вас не буде.

Риби

Великі прибутки, великі витрати, ще більші інвестиції. Але все йде на краще, оскільки створить основу для ще більш успішних проектів в майбутньому. Ну а з приводу того, щоб відмовляти собі в тому, що хочеться - ви і самі все розумієте.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ці знаки Зодіаку кинуть вас в пучину пристрастей.