Один з найвідоміших автобусних лоукостів FlixBus з'явився в Україні. І вже з завтрашнього дня поїдуть перші нічні рейси. А вже з 10 серпня з'являться і всі інші рейси FlixBus. До речі, мінімальна ціна становитиме всього 5 євро. І зовсім нещодавно були оголошені напрямки і ціни FlixBus з України і по країні.

FlixBus в Україні: напрямки та ціни

"Наші автобуси курсують у Франції, Нідерландах, Швейцарії, Німеччини, Італії, Чехії, Угорщині і Хорватії! А ще FlixBus здійснює рейси в Швецію, Данію, Люксембург, Словенії та Австрії", - було сказано в повідомленні FlixBus.
Перші нічні маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира вирушать 27 липня, у Польщу та Чехію. Ціни стартують від 550 до столиці Польщі, і до 1500 грн в Брно (Чехія). А в столицю країни можна буде доїхати за 1100 грн.
Крім цього, денні рейси автобусів FlixBus почнуть їздити з 10 серпня. І ціна буде значно нижчою, ніж у державних перевізників, - від 5 євро.

FlixBus в Україні: послуги в автобусі

Автобуси FlixBus набагато зручніше і комфортніше звичайних українських, які вже не перший десяток років перевозять пасажирів по країні. З особливостей можна виділити наступне:
Безкоштовне бронювання квитків
Безкоштовний Wi-Fi у кожному автобусі FlixBus
Гарантія комфортного сидячого місця (як би дивно не було, у наших перевізників, - це, іноді, велика проблема)
Безкоштовно можна перевозити три одиниці багажу.
Всі автобуси FlixBus обладнані розетками
Крім цього в транспорті можна придбати закуски і напої.

Популярні новини зараз
У Лукашенка відкрито погрожують Україні війною, готові заступитися за приниженого путiна США вдарять по росії у відповідь на застосування ядерної зброї: Зеленський заочно "поховав" диктатора Михайло Добкін опинився на передовій: і навіть без георгієвської стрічки, як у 2014 В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

FlixBus в Україні: трохи про перевізника

Компанія FlixBus була заснована в 2013 році в Німеччині. На європейський ринок вона вийшла через два роки, у 2015, і з того часу стала дуже популярною. Автобуси FlixBus їздять по 22 країнах Європи і мають понад 200 тисяч маршрутів.
Варто розповісти, що мережа FlixBus діє в Україні ще з 2016 року: квитки можна було придбати зі Львова, чи Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт. Але все перевезення здійснилися компанією Leo Express.