П’ятдесят одна школа в Дніпропетровській області за літо була обладнана сучасними медіатекеми. Проект став результатом співпраці Команди голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка і Благодійного Фонду Порошенка, повідомляє прес-служба обладміністрації.

«Медіатека – це простір, де школярі можуть проводити вільний час, комунікувати один з одним, навчатися, консультуватися з педагогами і психологами, грати. Тут комфортне середовище, зручні меблі, є книжки, комп’ютери, розвиваючі ігри», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Медіатеки також є безбар’єрним простором, покликаним допомогти дітям з особливими потребами інтегруватися в шкільну середу, а їхнім одноліткам – навчитися толерантності та повноцінній взаємодії з такими дітьми. Всі медіатеки обладнані за технічним завданням Благодійного Фонду Порошенка в межах програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

«Ми вдячні Благодійному Фонду Порошенка і особисто Марині Порошенко за співпрацю. Впевнений, що разом ми зможемо створити всі необхідні умови для розвитку і освіти дітей з особливими потребами. Цього року в Дніпропетровській області будуть здані після капітального ремонту 25 шкіл, і всі вони стануть інклюзивними», - пообіцяв Валентин Резніченко.

За даними Дніпропетровської ОДА, наразі в Україні відкрито 68 медіатек при школах. 51 з них знаходяться у Дніпропетровській області, зокрема, у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, Павлограді, Марганці, Покрові, Криничках, Каменському та інших населених пунктах. Близько 150 шкіл області вже працюють за стандартами інклюзивності.

Нагадаємо, 1 вересня Марина Порошенко і Валентин Резніченко відкрили опорну школу в селищі Петриківка. Школу відремонтували вперше за 87 років, обладнавши її медіатекою і ресурсною кімнатою для навчання дітей з особливими потребами по індивідуальним програмам. За словами Марини Порошенко, ресурсна кімната в Петриківській школі стане зразком, який впроваджуватиметься в інших регіонах.