Путінська пропаганда дістала з населення всю мерзенність.

Таку думку висловив експерт Аркадій Бабченко в ефірі українського телебачення. "Хочу сказати, що Ернст, Добродєєв і Кисельов свої гроші отримують не дарма - вони їх відпрацьовують. Зараз істерія подутіхла, але в 14-му році було страшно. Коли ти бачиш, як у половини міста стекленнеют очі і з ними неможливо говорити. Плівка впала і все: "Кримнаш, і ми великі", - сказав Бабченко.

За його словами, російські пропагандисти переплюнули навіть Геббельса, у якого не було стільки ресурсу. "У Геббельса були друковані видання, радіо, телебачення за ступенем впливу - могутніше. Там зомбування йде відразу в мозочок, минаючи підкірку, - логічні центри там ні задіюються", - упевнений експерт.

Бабченко вважає, що радянська пропаганда була все-таки "за мир". "Тут же все рівно навпаки - ця пропаганда дістала з людей всю гнусь, всю гидоту. У цього режиму ставка зроблена на найбільш мізерні людські почуття. Якщо в Радянському Союзі класом-гегемоном був пролетаріат, то у цього режиму ставка зроблена на клас-гегемон - Гопництво, на гопників ", - упевнений експерт.

Популярні новини зараз

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Найтурботливіший учасник "Холостячки" підкорив серце Злати Огнєвіч, а потім попрощався: "Мені написала одна жінка"

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Ці гопники агресивні завжди. Вони хочуть зброю, насильство, ксенофобію.

Зі своїм завданням Соловйов, Кисельов і інші впоралися. При цьому їх діяльність не має нічого спільного з журналістикою.

Німці висміяли пропаганду РФ.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російські ЗМІ продовжують обманювати своїх телеглядачів, вибудовуючи інформацію таким чином, щоб обов'язково сподобатися Кремлю.