Колишній народний депутат від "Партії регіонів" Олег Царьов, який втік і ховається в Росії, після хворих фантазій щодо "Новоросії" видав нову. Він вигадав новий міф про Німеччину і її спробах захопити українську чорну металургію і чорноземи.

Про нього він розповів в ефіру однієї з пропагандистських передач на російському каналі. Царьову чомусь не дає спокою Німеччина. Він вирішив її приплести до протестів під час Майдану.

"Я хочу нагадати, може деякі забули, Німеччина грала первуя скрипку під час Майдану. Я хочу сказати, що Кличко був кандидатом від Німеччини на пост президента України. І тільки тому, що він не пройшов співбесіду у Байдена США вибрали Порошенко ... Питання в тому , що Німеччина претендує на чорну металургію і чорноземи, які є в Україні ", - поділився сокровенним Царьов.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, екс-нардеп Олег Царьов занурився в історичні роздуми і вигадав нову байку.

Популярні новини зараз
Нова система оцінювання в школі: які зміни чекають на школярів Серйозний стрибок тарифів на воду: кому доведеться платити майже 100 грн за куб Суттєве зростання в комунальних платіжках: українцям готують нові тарифи Оновлені правила оплати: "Нафтогаз" змінив процедуру отримання рахунків
Показати ще