У суботу, 19 травня по вулицях окупованого Алчевська маршем пройшла група російських найманців, виглядали як козаки. Про це у своєму Twitter повідомив блогер Necro Mancer.

Блогер і коментатори зазначили традиційне вбрання військових та прапор з символікою неіснуючої держави. Вони відзначили, що російські козаки йшли в своєму традиційному вигляді. На них була, дещо схожа на військову, різномаста уніформа (зелений верх і жовтий низ), штани з лампасами.

Крім того, користувачі помітили велика кількість медалей і об'ємні животи ватажків маршу. А на задньому плані фото виднівся прапор із радянською символікою. На червоному тлі зображений серп і молот.

При цьому деякі користувачі відзначили, що значна частина донських козаків під час Другої світової війни воювала проти Радянського Союзу.

Популярні новини зараз
Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Диктатор путін все ще не готовий застосовувати ядерну зброю, і намагається затягнути війну: "Він не хоче вмирати" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

"Зміна передовиків виробництва йде з заводу. А, ні, козаки і робота несумісні", "Теж гей-паради проводять?", "Клоуни ряджені!", - потішаються над "військовими" коментатори.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" , "козаки" і прихильники терористів "ДНР" і "ЛНР" заблокували входи і виходи з Сахаровської центру в російській столиці. За словами представника музею, які зібралися навколо центру ведуть зйомку і не дозволяють проводити фестиваль "Муза непокірних", присвячений протестному руху в Росії, розповів він радіостанції "Говорить Москва".

"Козаки і ще тут люди з "ЛНР" або "ДНР". Дуже багато людей, вони заблокували входи і виходи з будівлі, не дають провести виставку. Багато людей, які знімають на хорошу відеоапаратуру, мабуть, зацікавлених людей багато. І два екіпажі поліції. Йде дискусія на підвищених тонах. Вони проти того, що відбувається, незрозуміло чому. Поліція тримає під контролем. Рукопашній немає, є дискусія", - заявив він.

Присутні заявили організаторам фестивалю, що вони "провокатори і злочинці, які хочуть, щоб у нас був майдан і кривава бійня". Поліція закликала активістів розійтися, так як їх дії незаконні.