Манікюр гель-лаком – це вже давно не щось незвичайне і дуже приємне, останнім часом, для дівчат, це вже просто необхідність. Це покриття забезпечує нігтям прекрасний вигляд, і на досить тривалий час. Але у медалі завжди дві сторони: дуже багато людей говорять про те, що гель-лак може пошкодити ніготь, а лампа, яка висушує його, може призвести до різних хвороб шкіри.

Гель-лак: міфи і реальність

Останнім часом гель-лак (шелак) стає все популярнішим і популярнішим. Але буквально якихось 5 років тому, про нього мало хто чув. І таке покриття, начебто без мінусів дуже швидко знайшло величезну популярність і стало номером 1 для всіх манікюрних салонів. Але ми вирішили розповісти вам про те, небезпечний гель-лак, і про найстрашніші міфи про нього.

УФ-лампа викликає захворювання шкіри
Це один з найпоширеніших і найстрашніших міфів. Деякі навіть говорять, що ця лампа може викликати рак шкіри на руках. Але всі фахівці і вчені кажуть, що це все не більше, ніж звичайні вигадки. За їх підрахунками, 10 хвилин перебування під сонячними променями впливають на шкіру так само, як рік під УФ-лампою. Так що, якщо вас бентежить лампа, то і засмагати вам вже точно не потрібно.

Гель-лак викликає алергію
І це не зовсім міф. Звичайно, гель-лак може викликати алергію, але таких випадків дуже мало. У однієї людини на тисячу може бути алергія на шелак. Про це кажуть і лікарі. Сказати, що це велика проблема не можна, адже вихід очевидний: просто не користуватися гель-лаком, якщо у вас на нього алергія. Все геніальне – просто.

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Через гель-лаку ніготь втрачає повітря
І це не брехня. Звичайно, це дуже погано для нігтів, тому між процедурами покриття нігтів гель-лаком потрібно робити перерву приблизно на тиждень. Але крім цього, основний вплив на ваші нігті виходить зсередини організму. Так що, після покриття нігтів гель-лаком у вас почалися проблеми з руками, то, швидше за все, проблема не тільки в самому манікюрі.

Тепер ви знаєте найголовніші і можливі проблеми гель-лаку. Ця стаття допоможе вам уникнути їх.