Генеральний директор ТВ-каналу "1+1" Олександр Ткаченко сказав, що в Україні необхідно наведення порядку зі списком заборонених російських акторів.

Про це він написав у Facebook.

Так, згідно з повідомленням, в Україні не існує жодного закону, ніякого державного акта, який би встановлював зв'язок між рішенням СБУ про заборону в'їзду і забороною для показу серіалів/фільмів.

"Численні зустрічі представників телеіндустрії з керівництвом СБУ, Нацрадою з питань ТБ, міністерством культури, профільним віце-прем'єром Держкіно з пропозиціями врегулювати цю ситуацію і виробити чіткі критерії - ні до чого не привели. Чиновники кивали один на одного, боялися брати відповідальність. Не можуть стояти в одному ряду пореченковы/охлобыстины - та інші "су*іни діти", які живуть в авторитарній державі і їздять в окупований Крим", - висловився Ткаченко.

Скріншот запису

Нагадаємо, російський актор театру і кіно Федір Добронравов, якого Служба безпеки України на три роки заборонила в'їзд на територію нашої держави, не забарився з коментарем.

Крім того, в Службі безпеки України відреагували на звернення шоумена Володимира Зеленського щодо заборони серіалу "Свати", а також заборони на в'їзд в Україну головного героя серіалу Федора Добронравова.

Дивіться сюжет про канал

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Зеленський жорстко відповів СБУ.