Учасники націоналістичних організацій С14, "Традиція і порядок" і "Правого сектора" прийшли до будівлі Російського центру культури і науки в Києві.

На їхню думку, центр розміщений в будівлі незаконно. У ньому знаходяться представництво російського Федерального агентства у справах СНД, співвітчизників за кордоном і міжнародної гуманітарної співпраці, відомого як "Росспівробітництво".

Націоналісти впевнені, що "Росспівробітництво" займається розвідкою на користь Росії в Україні, а також проводить проросійську агітаційну роботу.

Популярні новини зараз

Українська модель померла в Туреччині після сварки з дресирувальником: вислизнула з рук

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

На першому поверсі будівлі вони написали "Смерть Росії" і "Свободу в'язням Кремля".

Націоналісти в російському центрі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кияни зібрали необхідну кількість голосів під петицією з вимогою знести будівлю УПЦ Московського патріархату, розташовану біля Десятинної церкви в центрі столиці.

Про це повідомляється на сайті Київської міської ради. "Територія, на якій незаконно побудована споруда - каплиця УПЦ МП, відноситься до особливо цінних земель історико-культурного призначення та містить культурну спадщину Києва, є пам'ятником історії національного та місцевого значення", - пише в петиції її автор В'ячеслав Толпиго.