Перша прохолода, похмуре небо і дощі - разом з осінню до українців часто приходить хандра і меланхолія. Спогади про минулі сонячні дні можуть повалити в депресію навіть найбільш закоренілого оптиміста.

А щоб цього не сталося - подивіться на осінь по-новому! Портал Clutch нагадав про п'ять вагомих причини любити цю пору року.

Спека, прощавай!

Виснажлива, пекельна спека закінчилася. Більше не потрібно сперечатися з колегами з приводу кондиціонера, стікати потом і вмирати від задухи в громадському транспорті.

Назустріч фігурі мрії

Осінь - саме час приступити до занять спортом на вулиці. Вже не жарко і на пробіжку можна відправитися у будь-який час.

Згадайте дитинство

Придбайте різнокольорові гумові чоботи, яскраву парасольку - і дощ перестане вас засмучувати. Стрибайте по калюжах і зробіть фотосесію на тлі золотистого листя.

Зігрійтеся зі смаком

Про мохіто з льодом можна забути до наступного літа. Зате прийшла пора глінтвейну! Лише уявіть собі: дружна компанія, затишний плед і кухлик зігріваючого напою.

Все попереду

Незважаючи на те, що прихід нового року прийнято відзначати 1 січня, нове життя багато хто починає саме з 1 вересня - діти йдуть до школи, на роботі закінчився сезон відпусток і навіть телеканали у цей час починають новий сезон і запускають свіжі проекти і серіали. А все тому, що осінь - ідеальний час, щоб із новими силами кинутися вперед назустріч досягненням.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про найсмачніші та найкорисніші дари осені.