Руслан Марцінків, скандальний мер Івано-Франківська, заявив, що не відмовляється від своїх слів про те, що гей не може бути патріотом, тому що це його позиція "як християнина".

Як відомо, під час інтерв'ю УП, відповідаючи на заперечення, що багато геїв захищають Україну на Донбасі, мер попросив "привести хоча б декілька підтверджених фактів, що такі люди дійсно захищають нашу країну зі зброєю в руках".

"Це - моя позиція, як християнина, гей не може бути патріотом. І ця думка була озвучена мною в ефірі телеканалу "1+1". І своїми голосами виборці міста дали оцінку цієї моєї позиції. Вони підтримали мене, разом з цією тезою, віддавши свій голос на мою користь", - сказав Марцінків.

Крім того, чиновник підкреслив, що його нібито лякає пропаганда гомосексуалізму в "християнській українській державі".

"Мова йде про пропаганду таких речей. Мені б дуже не хотілося, щоб у нашій українській державі, яку я вважаю християнською, піднімалося питання пропаганди такого явища", - додав Марцінків.

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", напередодні Маршу Рівності в Києві, який заплановано на неділю, 17 червня, травесті-діва Монро пояснила, чи насправді жарти про "ЛГБТ у Верховній Раді" не такі вже й жарти, а також виділила основні проблеми представників нетрадиційної орієнтації в Україні.

Монро стверджує, що їх чимало, але головних можна визначити лише три:

"Перша: неприйняття і агресія з боку суспільства в цілому. Друга: відсутність кримінальної відповідальності за гомофобію у всіх проявах: починаючи з образ, пресингу, буллінга і закінчуючи фізичним насильством. Третя: відсутність закону про цивільному партнерстві серед ЛГБТ пар", - зазначила вона у коментарі "УП".

Також портал повідомляв про те, що священик Української греко-католицької церкви Назар Заторский виступив на підтримку маршу рівності, який пройшов в Києві 17 червня. Всі свої тези він опублікував на сторінці в Facebook.

Священик написав про свободу кожного громадянина України на свободу зібрань і демонстрацій. Він запевнив, що зробить зі свого боку все можливе, щоб геї могли проводити свої масові заходи. Він підкреслив, що Бог не обмежив людську волю і тому ніхто не повинен нав'язувати суспільству свої погляди силою. Також зазначив, що геї є зручним об'єктом цькування.