Виконуюча обов'язки голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла про популярний міф про гомосексуальність, який для багатьох вважається чимось з ряду геть, хоча наука давно довела його природність.

"Сьогодні ми повинні руйнувати міфи і стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба", - написала Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Вона підкреслила також, що гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин - від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її способу життя, оточення або характеру, а ще до народження.

"Не дозволяйте стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука. Соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію. Однак, він точно може визначити, забезпечити людям права і можливості незалежно від неї", - підсумувала Супрун.

Гомосексуальність

Сьогодні ми маємо руйнувати міфи та стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба. В першій половині 20-го століття гомосексуальність вважалася психічним розладом, який лікували. Часто дуже жорстокими та принизливими методами, як то електрична шокова терапія та примусові побачення з жінками. Зайве говорити, що це виявилися абсолютно неефективними. У другій половині минулого століття науковці провели низку досліджень і дійшли висновку, що гомосексуальність не є хворобою. Гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин - від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її спосіб життя, оточення чи характер, а ще до її народження. У 1992 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) офіційно викреслила гомосексуальність з міжнародної класифікації хвороб (МКХ-10). Не дозволяймо стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука. Якщо хочете більше дізнатися про передумови виникнення гомосексуальності, раджу подивитися коротке, проте докладне відео від анімаційної студії NEED. Воно не дає всі відповіді. Більше того, науковці досі досліджують природу гомосексуальності. Проте дозволяє мислити ширше. Зокрема усвідомити те, що соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію. Проте він точно може визначити, чи забезпечувати людям права і можливості незалежно від неї.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Показати ще
Posted by Уляна Супрун on Tuesday, 19 June 2018


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні зафіксований випадок зараження людей дирофіляріозом, який переносять ці жалкі комахи. У Харкові за допомогою до медиків спочатку звернулася жінка зі скаргами на наявність пухлини в області грудної клітини. У ході хірургічного втручання та лабораторного дообстеження лікарі поставили відповідний діагноз.

Саме цю хворобу діагностували у харків'янки. Це паразит, яким можна заразитися через укуси комарів. Джерелом інфекції є хворі собаки, кішки та інші хижаки. Через укус личинки паразита потрапляють в тіло людини, а потім повільно зростають, досягаючи розмірів до 30 сантиметрів.

Ми також писали про те, що на київських пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції.