Четверта річниця АТО

14 квітня виповнюється рівно 4 роки з того моменту, як в Україні почалася АТО. За цей час загинуло понад 10 тис. українських військовослужбовців, покалічені тисячі людських життів, а сепаратисти не вгамовуються та продовжують катувати мирних жителів, які залишилися на підконтрольній їм території.

США завдали ракетного удару

У суботу, 14 квітня, збройні сили західних країн скинули крилаті ракети на науково-дослідний центр в Дамаску, сховище хімічної зброї біля Хомса, яке знаходиться неподалік від командного посту. Про це повідомив президент США Дональд Трамп, який виступив з екстренною заявою.

«Нещодавно я наказав Збройним силам Сполучених Штатів наносити точні удари по цілях, пов'язаних з хімічною зброєю сирійського диктатора Башара Асада», — зазначив він.

Опоненти "евроблях" тиснуть на самоповагу українців

Противники автомобілів з іноземною реєстрацією на вулицях України створили петицію. Головна вимога – припинити використання таких машин в комерційних цілях. Багато українців не задоволені тим, що в Україні їздять машини з "евробляхами". Чоловік з активною громадянською позицією Олег Ракочий навіть створив петицію на сайті офіційного інтернет-представництва президента України. Вона була зареєстрована 12 квітня 2018 року.

Чоловік закликає владу поважати себе і виступає не зовсім проти заборони автомобілів на "евробляхах", а проти використання таких транспортних засобів в комерційних цілях.

Нацбанк побачив невидиме для українців "покращення"

У НБУ повідомили, що інфляція сповільнилася і така тенденція простежується вже другий місяць. Згідно з інформацією прес-служби Національного банку України, в березні 2018 року споживча інфляція продовжила сповільнюватися другий місяць поспіль та склала 13,2% у річному вимірі. Для порівняння, в лютому інфляція склала 14%.

Скасування безвізу

Відповідальність за збереження безвізового режиму з Європейським Союзом лежить не лише на всіх українських інститутах, але й на кожному громадянині. Про це повідомив віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.