Сполучені Штати Америки 14 квітня завдали ракетного удару по Сирії. Варто відзначити, що у військовій операції брали участь також Франція і Великобританія.

США та союзники випустили понад 100 ракет

Сполучені Штати, а також їхні союзники Великобританія та Франція випустили по Сирії понад 100 крилатих ракет і ракет класу "повітря - земля". Ракети вдарили по військових та цивільних об'єктах, повідомили в Міністерстві оборони Росії.

Ракетний удар США в Сирії вразив військові бази та дослідницький центр

Ракетний удар США в Сирії пошкодив дослідний центр і військові бази поблизу Дамаска. Про це повідомили в Моніторинговому центрі з прав людини, що базується в Лондоні. В результаті удару також були вражені об'єкти Республіканської гвардії сирійської армії та елітні підрозділи сирійських військових.

У Росії прокоментували ракетний удар США по Сирії

Посол Росії у Вашингтоні Анатолій Антонов прокоментував ракетний удар США по Сирії. "Ми попереджали, що такі дії не залишаться без наслідків. Уся відповідальність за них - на Вашингтоні, Лондоні та Парижі. Морального права звинувачувати інші країни у США - володаря найбільшого арсеналу хімічної зброї - немає", - заявив Антонов.

Ракетний удар США по Сирії в Пентагоні назвали "разовим залпом"

Глава Пентагону Джим Меттіс на брифінгу сьогодні, 14 квітня, заявив, що ніяких додаткових ударів по Сирії не планується. "Зараз це був разовий залп", - заявив глава американського оборонного відомства. За словами Меттіса, союзники потрапили в "сирійську інфраструктуру хімічної зброї" в результаті " більш жорсткого удару", ніж у 2017 році. Він також заявив про відсутність втрат з боку військових США, Британії та Франції внаслідок удару.

Трамп безпосередньо звернувся до РФ у зв'язку з ударами по Сирії

Президент США Дональд Трамп безпосередньо звернувся до Росії та Ірану у своїй телевізійній заяві у зв'язку з початком ударів по Сирії.

Ракетний удар по Сирії: з'явилися перші фото

Користувачі соцмереж почали викладати перші фотографії ударів США та їх союзників по Сирії.

Як повідомляв портал "Знай.uа" 14 квітня збройні сили західних країн скинули крилаті ракети на науково-дослідний центр в Дамаску, сховище хімічної зброї біля Хомса та командний пост, який знаходиться неподалік.