Савченко проти ГПУ: депутат поскаржилася на дії Луценка

Народний депутат Надія Савченко подала дисциплінарну скаргу на Генерального прокурора Юрія Луценка, а також звернулася до президента Петра Порошенка. Вона звинувачує Луценка в недотриманні принципу презумпції невинуватості під час своїх публічних виступів.

Дивіться: Надію Савченко хочуть взяти під арешт

Міноборони відновлює військову базу Закарпаття, Угорщина – проти

Керівник МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що плани України відновити свою військову базу в міст "є обурливими":незадоволені намірами Міноборони України відновити військову частину в закарпатському місті Берегово, їх турбує, що українська армія хоче розмістити батальйон чисельністю близько 800 осіб в місті зі значною часткою угорців серед населення.

Кати Майдану в новій поліції: скільки екс-беркутівців досі на посадах

У ГУ НП Києва озвучили кількість екс-співробітників спецпідрозділу Беркут - сьогодні вони працюють у столичних підрозділах поліції особливого призначення: 916 співробітників, із них 185 служили в розформованому спецпідрозділі міліції "Беркут".

У смерті героя АТО Волошина з'явилися неочікувані подробиці

Колега в. о. голови Миколаївського аеропорту Владислава Волошина Аліна Коротич заявляє, що на нього тиснули чиновники облдержадміністрації на чолі з губернатором Олексієм Савченком. Про це заступник генерального директора з розвитку КП "Миколаївський міжнародний аеропорт.

"Були якісь переговори з облдержадміністрацією, про підписання акта виконаних робіт, щодо терміналу. Тих робіт, які вже були виконані. Але тендеру фактично не було, його скасували. Це незаконно, тому він не погоджувався", – зазначила Коротич.

Дивіться: Владислав Волошин міг вкоротити собі віку через тиск посадовців облдержадміністрації

Вибори Путіна: невдоволені росіяни влаштували мітинг

На Суворовської площі в Москві пройшов мітинг "За чесні вибори", на якому зібралися близько 500 осіб.

"Учасники мітингу заявили про невизнання підсумків минулих виборів президента і необхідність докорінного реформування законодавства про вибори, також учасники мітингу заявили про необхідність зміцнювати коаліцію ліво-патріотичних сил, - написав координатор "Лівого фронту" Сергій Удальцов.