Лазарева субота

Підійшов тиждень, під час якого православні відзначають Лазареву суботу-2018. Це - велике християнське свято, яке ще на крок наближає нас до Великої Пасхи Христової. У 2018 році свято випало на 31 березня. А на наступний день українці відзначають Вербну неділю.

31 березня і 1 квітня в Києво-Печерській лаврі відбудеться освячення пальмових гілок та верби. У суботу, 31 березня, велике освячення пальмових гілок та верби розпочнеться орієнтовно о 18.30. А у неділю, 1 квітня, на 09.00 планується початок святкової ранкової літургії.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Оля Фреймут позмагалася красою з молодшою сестрою: очі розбігаються

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Російський журналіст заявив, що діти в Кемерово померли вчасно

Діти загиблі при пожежі в ТРЦ "Зимова вишня", померли вчасно для того щоб зберегти себе в чистоті для життя майбутнього століття. Про це заявив головний редактор вісника "На сторожі Православ'я" Валерій Філімонов.

"Мільйонні доходи" українців

У 2017 році українці встигли витратити більше грошей, ніж заробити. Незважаючи на це, реальні доходи населення в 2017 році збільшилися. Про це свідчать дані Державної служби статистики. У 2017 році доходи населення збільшилися на 24,4% порівняно з 2016 роком й склали 2 475,826 млрд гривень. Пропорційно зросли і витрати, вони склали 2 544,806 млрд гривень.

Заява Папи Римського приголомшила весь світ

93-річний журналіст Еудженіо Скальфаро, відомий своїми атеїстичними поглядами, зустрівся з Папою Римським, після чого опублікував статтю у виданні La Repubblica. У ній журналіст, цитуючи Франциска, стверджує: глава Римсько-католицької церкви заявив, що пекла не існує, а грішні душі ніхто не карає.

В яких містах вже працює швидкісний 4G інтернет

Оператор мобільного зв'язку Vodafone Україна" запустив швидкісний 4G інтернет в діапазоні 2,6 ГГц. Про це повідомляє прес-служба Vodafone. Так, Київ, Харків, Дніпро, Львів та Одеса перші отримали мобільний зв'язок 4G. Згідно з інформацією оператора, найближчим часом 4G запрацює в 28 українських містах. В першу чергу 4G з'явиться в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільного інтернету.