Захмарна сума: Ватикан врятує переселенців Донбасу

У грудні нинішнього року вимушені переселенці, які на даний момент проживають в Харківській області, отримають гуманітарну допомогу від Ватикану. У цю допомогу увійдуть продукти, теплий одяг, взуття, медикаменти.

Луганськ знову здригнувся від вибухів

В окупованому Луганську, до якого знову прикута увага мільйонів людей, 22 листопада, в середу, прогриміли кілька вибухів. Як пишуть користувачі соцмереж, вибухи були доволі потужними і їх чули в різних частинах міста.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Летальна зброя: у США назвали умову для України

Адміністрація США задумалася про прийняття рішення про надання Україні зброї летального дії. Радники глави Білого дому переконують його схвалити план Пентагону і Держдепартаменту Америки щодо озброєння України на умовах, згідно з яким вона сплатила б частину поставок.

Тату, ти коли повернешся? Заручники бойовиків подзвонили додому

Українські військовополонені в "ЛНР" нарешті змогли поспілкуватися по телефону з членами своїх сімей та вперше за довгі місяці змогли почути голоси своїх близьких.

Бойовики ввели для дітей небезпечну дисципліну: фото

У мережі оприлюднили фотографії, на яких видно, як бойовики "ДНР" навчають школярів поводитись з автоматичною зброєю і вогнеметами. Вони проводять такі заняття в навчальних закладах окупованій Горлівки.