Командир "ДНР" попався в Криму за запитом Інтерполу

Так званого командира "ДНР" Вадима Погодіна на прізвисько Керч затримали в анексованому Криму за запитом Інтерполу. Терориста затримали в Ялті, після чого його розмістили у Сімферопольському ізоляторі тимчасового утримання на 40 діб.

Ядерна загроза: США знайшли підхід до агресії Кремля

Старший член комітету Збройних сил нижньої палати Конгресу США Адам Сміт підготував новий удар президентові Росії Володимиру Путіну. Він представив законопроект, згідно з яким Пентагону потрібно виробити стратегію по ядерному роззброєнню Кремля.

Шалений Кім провів нові випробування

Популярні новини зараз

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Показати ще

Північна Корея продовжує провокувати Захід. Цього разу КНДР випробувала, вперше з березня, новий двигун для міжконтинентальної балістичної ракети.

Польща спростить життя українцям

Польща прийняла нові правила прийняття іноземців на сезонну роботу. Законопроект має адаптувати національне законодавство Польщі до директиви ЄС щодо умов в'їзду та проживання громадян третіх країн (не країн-членів ЄС) для працевлаштування на сезонну роботу.

Вбивство в центрі Києва: з'явилися подробиці

Чоловіка вбили в центрі Києва після тривалої бійки біля метро "Золоті ворота". За попередньою інформацією, двоє чоловіків розпивали спиртні напої, після чого між ними виник конфлікт. Вони побилися біля метро, після чого вирушили з'ясовувати стосунки в парк.