Старший член комітету збройних сил нижньої палати Конгресу США Адам Сміт підготував новий удар президентові Росії Володимиру Путіну. Він представив законопроект, згідно з яким Пентагону потрібно виробити стратегію по роззброєнню Кремля від ядерної зброї.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"За допомогою цього законодавства ми закладаємо основу для розумного та активного підходу, який зміцнює оборону союзників і партнерів, посилює стримування і зміцнює згуртованість, запроваджуючи заходи для зниження ризику помилок і випадкової ядерної війни", - заявив Сміт.

Документ називається "Сприяння Акту єдності проти агресії Росії – 2017". Відповідно до законопроекту, проти Росії передбачаються цільові санкції та збільшення кількості високоточних припасів.

Відповідні дії Штати хочуть вжити, щоб знизити загрозу ядерних ударів і стримати агресію Кремля. Сміт створив законопроект разом з 22 членами Конгресу.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", автор книги "Атомний аудит: ціна і наслідки американської ядерної зброї з 1940 року" Стівен Шварц показав карту з об'єктами, які Путін може атакувати, щоб вивести з ладу ядерну зброю Штатів.