Президент США Дональд Трамп не стане використовувати Україну як предмет торгу в переговорах із російським колегою Володимиром Путіним.

Про це у блозі на порталі "Апостроф" написав лідер російської опозиційної політичної партії "Западный Выбор" Костянтин Боровий.

"Твердження американської сторони про те, що санкції проти Росії триватимуть до моменту деокупації України, - це дуже серйозна заява і в рамках міжнародних угод, зобов'язань за Будапештським меморандумом. Схоже, що США налаштовані на швидке вирішення цієї проблеми", - зазначив політик.

За словами Борового, Штати надали Росії можливість виправити ситуацію в Україні, доки конфлікт не перейшов у хронічний, як це сталося в Абхазії, Південній Осетії та Придністров'ї.

"Зараз для Путіна основна політична і дипломатична проблема полягає в тому, щоб не домовитися, а просто зустрітися з президентом Сполучених Штатів. Поки це не вдалося, передбачається, що зустріч відбудеться під час саміту "Великої двадцятки" 7 липня. Але ясності немає", - підкреслив опозиціонер.

Популярні новини зараз

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Показати ще

Навряд чи США сподобалася заява Міністерства оборони РФ про те, що вони мають намір збивати будь-які літальні об'єкти у небі над Сирією. Трамп цілком може не "проковтнути" подібні загрози і відмовитися від зустрічі з Путіним.

"Зараз значно зростає ймовірність ізоляції Росії, але все в руках Путіна. Доти, доки триватиме агресія проти України, економічна ситуація в Росії погіршуватиметься. Безперечною є політична ізоляція Путіна, який ще нещодавно був учасником "Великої вісімки" провідних держав, а тепер з ним, з одного боку, не рахуються, а з іншого, зустріч із Путіним - це серйозна втрата іміджу для іноземних політиків", - додав Боровий.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Трамп осоромився на зустрічі з Порошенком.