Міжнародний валютний фонд наполягає, щоб вартість газу підняли згідно з імпортним паритетом.

Як говориться в матеріалі Realist`a, газ в Україні може подорожчати наступного року приблизно на 20%, а слідом на ті ж 20% подорожчають тепло і гаряча вода. Але якщо перегляд тарифів на опалення українці відчують на собі тільки в жовтні 2018 го, то тарифи на гарячу воду можуть вдарити по гаманцю вже через півроку.

Якщо взяти середні показники по нормам, то сьогодні сім'я з трьох осіб платить за тепло близько 2438 грн. Однак після підвищення ця сума може підвищитися до 2926 грн. Ця ж сім'я за діючими тарифами на гарячу воду, можливо, витрачає 405,3 грн, а після подорожчання в наступному році - 486 грн.

МВФ відмовляється фінансувати Україну

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Міністерство фінансів сподівається на отримання від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в 2018 році більше двох траншів. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк. "Я чув, що Національний банк очікує отримання 2 траншей, але я бачу, що ми можемо отримати понад 2 траншів", - повідомив він.

Крім того, він зазначив, що в Міжнародного валютного фонду до України є також певні вимоги: створення Антикорупційного суду, запуск ринку землі і багато іншого.