Час виборів в Україні невпинно наближається. Трохи більше, як за пів року українці знову робитимуть свій вибір і про те, яким він буде, кандидати турбуються вже сьогодні, щедро осипаючи виборців обіцянками і менш щедро – всякого роду подачками.

Так на Київщині народний депутат Руслан Сольвар вирішив оригінально підійти до цього питання.

22 серпня в приміщенні Гатненської сільської ради під час зустрічі з нардепом представники благодійного фонду Руслана Сольвара роздавали секонд-хенд. Про це пише сайт "Чесно".

Людей такий непрямий підкуп виборців обурив.

"Вчора в сільраді зустріч з депутатом Сольваром відбувалася. Сухпайки і гречку всі бачили перед виборами. А ось роздавати "секонд-хенд" це вже ноу-хау та показник відношення до людей", — пише в соцмережі Тетяна Марченко.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Гатненці розуміють, що це непрямий підкуп виборців, і цікавляться, скільки законопроектів ініціював Сольвар, який майже 4 роки працює законотворцем. Зауважимо, що нардеп БПП Сольвар є фігурантом антикорупційних розслідувань і прогульником.

Громадський рух ЧЕСНО телефонував народному депутату, аби запитати, що спонукало його роздавати людям саме секонд-хенд і звідки у його фонду речі.

Помічниця нардепа повідомила, що не знає про це нічого.

У той же час за рік до виборів благодійний фонд народного депутата від БПП Руслана Сольвара вже не вперше проводить подібні заходи на своєму 91 окрузі.

Зазначимо, що за рік до виборів округ Сольвара отримав найбільшу кількість субвенцій — 71 мільйон.

"Є проблеми з мажоритарною системою. Перша — чимало мажоритарників значно менше цікавляться загальнодержавними проблемами, ніж інтересами округу. Парламент не працює ефективно, коли 50% займається субвенціями, щоб переобратися. Друга проблема — безкарний підкуп виборців. Мажоритарні округи порівняно невеликі, то роздача гречки чи грошей впливає на результати. Тому чинна коаліція й обіцяла виборчу реформу — перехід на відкриті регіональні списки, де всі депутати будуть пов’язані спільною партійною програмою", — каже Єгор Поляков, аналітик з питань виборчої реформи ГО “Центр UA”.

Нагадаємо, серед головних претендентів на президентський пост найактивніше набирає популярність лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Про це свідчать результати опитування компанії GfK Ukraine.

Рейтинг Юлії Тимошенко у липні в порівнянні з червнем майже не змінився, а співак Святослав Вакарчук стрімко втрачає підтримку виборців.

Нагадаємо, президентські вибори в Україні переносити не будуть. Вони відбудуться за законом, в березні наступного року.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці висловили своє ставлення до вибачень Порошенка за обіцянку швидко закінчити АТО

Також "Знай.ua" писав, э