Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман витрачає величезні бюджетні кошти на власну передвиборчу кампанію

Про це повідомили у Twitter-акаунті руху "Чесно".

"Уряд Гройсмана за державні кошти – тобто за наші з вами податки – розміщує рекламу по Україні. Лише на оренду рекламних площ під неї уже виділили 7,7 млн грн", – йдеться у повідомленні.

Експерти відзначають, що рекламна кампанія, точніше біл-борди, які почали з’являтися у містах України, радше політична, ніж соціальна.

Зовнішня реклама, оформлена під логотипом "Уряд Гройсмана", вперше з’явилася навесні. Таким чином, ім’я політика за державні кошти рекламують за рік до виборів.

До того ж, рекламу "досягнень" уряду Гройсмана транслювали і на телеканалах.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Зеленська у день народження чоловіка показала несподіване фото: "Коханий"

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

Політичний піар політика за рахунок народу торкнувся таких тем, як ремонт доріг, українські школи, реформ медицини та покращення життя молоді.

Гройсман таким чином намагається запевнити, нібито його уряду вдалося досягти значного прориву у згаданих областях.

Проте безліч українців з ним не згодні. Однією з найбільш болючих тем залишаються пенсії.

Разом з тим варто відзначити, що раніше стало відомо, що у доньки глави українського уряду Володимира Гройсмана знайшлася фірма, зареєстрована в британській столиці "2100 consultancy ltd". З'явилася вона на ринку в травні минулого року.

За інформацією реєстру "Companies House", Юлія Гройсман - директор і єдиний власник фірми зі статутним капіталом 1 фунт стерлінгів.

У графі вид діяльності зазначено "Solicitors". Солісістер - це категорія правозахисників в Великобританії, які займаються підготовкою судових матеріалів для баристера - адвокатів вищого рангу. Сама Юлія Гройсман працює солісістером в компанії "Gvc Marketing (UK) Limited", яка спеціалізується на ігровому і букмекерському бізнесі.

Юлія Гройсман 1991 року народження є донькою дружини Володимира Гройсмана. Вищу юридичну освіту вона отримала в Лондонському університеті.

Крім того варто зазначити, що у четвер, 26 липня, Кабінет Міністрів України скоротив заступників міністра фінансів Юрія Буцу та Сергія Марченка. Таке рішення було прийнято на засіданні українського уряду.

"Звільнити Буцу і Марченко", - сказав під час засідання Кабміну Розенко.

Уточнимо, що Юрій Буца був призначений заступником міністра з питань європейської інтеграції з початку травня 2016 року, а до цього обіймав посаду члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

У свою чергу Сергій Марченко був призначений заступником міністра в кінці травня 2016 року. Як відомо, він є фахівцем у напрямках фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики.

Чому Гройсман зібрався у відставку?

Нагадаємо, Гройсман пообіцяв українцям по 100 тисяч, але не всім.

Як повідомляв "Знай.ua", Гройсман доб'є українців новими тарифами на газ.

Також "Знай.ua" писав, чому жадібна та брехлива влада приречена.