Українці вже традиційно під кінець лютого звеличують подвиг Героїв Небесної сотні громадян, які вважають своїм обов'язком вийти на мирний протест в 2014 році, але загинули від снайперських куль.

За чотири роки змінилося свідомість багатьох українців, розповіли в інтерв'ю Styler музиканти відомої української інді-гурту ATMASFERA, які активно підтримували людей на майданах під час Революції Гідності.

"Люди пережили серйозне потрясіння, це дало свої відбитки у всіх сферах, які ми бачимо. Змінилася свідомість багатьох людей", - кажуть музиканти. На думку артистів, найвагоміше досягнення українського суспільства за ці чотири роки - події на Майдані під час Революції Гідності і те, "як народ об'єднався задля змін в своїй країні".

Багато позитивних змін за цей час відбулося також у творчій сфері. "Це надихає і радує. Дуже багато з'явилося нової цікавої музики, може, вона ще не зовсім відома, але вона вже є.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Світлана Лобода влаштувала 9-річній доньці дорослу фотосесію без одягу

Показати ще

Одним з важливих факторів є переосмислення багатьма українцями своєї історії та культури. Це дуже поступові процеси, але вони відбуваються, і нове покоління уже росте на нових цінностях", - сказали учасники ATMASFERA.

У 2014 році відбулася презентація української кобзарської пісні "Ой ходів я степом", присвяченій пам'яті Героїв Небесної сотні При цьому музиканти визнають: всі наші проблеми - від низького рівня свідомості людей.

Як повідомляв портал "Знай.uа" композиція українсько-каліфорнійського проекту The Gitas, створеного фронтменом гурту "Димна суміш" Сашею Чемеровым, стала саундтреком до серії документальних передач Music Happens Here ("Музика відбулася тут").