У Харкові невідомий повідомив про мінування відділення "Укрпошти".

Правоохоронці отримали дзвінок близько 11.00 і відразу ж виїхали на місце. Разом з ним прибули і вибухотехніки.

"Працівники поліції провели огляд 1600 квадратних метрів будівлі і прилеглої території, евакуювали 19 осіб", - йдеться в повідомленні місцевої поліції. Нічого підозрілого на місці копи не знайшли.

На даний момент поліція з'ясовує всі обставини події. Крім того, вирішується питання про внесення даних про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Популярні новини зараз
Комунальники нараховують плату "за повітря": як анулювати завищені суми у платіжках Може призвести до великих проблем: як не можна використовувати зарядну станцію Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами Пенсіонерів поділили на 4 групи: виплати перерахували кожному по різному
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у великих російських містах проводять масову евакуацію шкіл, кінотеатрів, вокзалів, адміністративних зданій.Как повідомляють російські ЗМІ, в правоохоронні органи надійшло десятки дзвінків з анонімними повідомленнями про закладені вибухові пристрої.