У Рівному готується відкрити свої двері незвичайний музей різних об'єктів, які хірурги витягли з живих пацієнтів. Свої двері для відвідувачів музей відкриє через кілька тижнів.

Серед експонатів, наприклад, хірургічна лопатка і труба авто. Нагадуємо, раніше в Харкові хірург після операції залишив в черевній порожнині пацієнтки дренажну трубку. Максимальна санкція статті за це передбачає до двох років позбавлення волі.

"Знай.uа" нагадує, що пластичні хірурги провідних клінік США звернули увагу на новий тренд. Останнім часом жінки все частіше вдаються до процедури, яка офіційно називається умбиликопластией, тобто пластику пупка.

За словами фахівців, зросла кількість пацієнток, які бажають зробити свій пупок естетичнішим на вигляд.

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

"Пупок - дуже важлива косметична особливість живота", - говорить Даррен Сміт, сертифікований пластичний хірург в Нью-Йорку. "Я спостерігаю збільшення інтересу пацієнтів до естетики пупка", - додає він.

Нагадуємо, 22 червня Верховна Рада прийняла епохальний Закон під номером №5119-1 щодо впровадження гуманного ставлення до тварин. І вже 4 серпня в Україні набув чинності закон про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

"Знай.иа" з'ясував, що поменялось в суспільстві з моменту вступу в силу нового закону.

Згідно з прийнятим документом, жорстоке поводження визначається як "знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило борошна, що завдало їм фізичні страждання, тілесні пошкодження, каліцтва або призвело до загибелі". Також мова йде про нацьковування тварин одна на одну і на інших тварин, залишення домашніх і сільськогосподарських тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин.