Хлопець з ДЦП, який набув популярності завдяки зустрічі з Мариною Порошенко, опинився в дуже непростій життєвій ситуації.

Про це написала журналіст Олена Шкарпова в Facebook.

Як повідомлялося раніше, зустріч з дружиною президента України відбулася після проведеного в Мережі флешмобу #накавуздругом.

"Він зараз один у Києві. Без роботи. Яку шукає вже півроку. Він хороший водій з 15-річним стажем, вивозив людей з Донецька. Але немає машини: продав, купив батькам землю", - йдеться в повідомленні.

Скріншот запису

Популярні новини зараз

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Показати ще

Вже півроку хлопець проживає у Києві, куди переїхав зі Львова.

Зараз він безуспішно намагається знайти роботу - через діагноз ДЦП йому не хочуть надавати робоче місце. Ні те, що у нього прекрасний 15-річний стаж за кермом, ні його заслуги під час вивезення людей з АТО в 2014 році, ніяк не допомагають.

Фотографія Романа і Марини Порошенко

Рома Кисляк народився в Макіївці, в сім'ї шахтаря. Йому поставили діагноз ДЦП не відразу, а лише коли помітили, що він відстає в розвитку.

Спочатку йому дали третю групу інвалідності. Потім її виправили на другу, при якій не можна керувати автомобілем без ручного управління. Незважаючи на труднощі, Роман здав на права.

Історія зі львівським кафе і зустріччю з Мариною Порошенко дозволила Роману знайти шанувальників і обзавестися знайомствами з добрими людьми.

Крім того, він звертався за допомогою в пошуку роботи до фонду Марини Порошенко - там йому не допомогли.

"Ходив по церквах, просився в їх готелі, за гроші мене не беруть! Півроку дзвоню до ФОНДУ МАРИНИ ПОРОШЕНКО з приводу роботи - безрезультатно!" - написав Рома.

Скріншот запису

Дивіться сюжет про Романа Кисляка

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Порошенко не вшанував фінал "Євробачення" своєю присутністю.