Як свідчать останні дані, в середньому українці заробляють від 6 до 7 тис. грн. Про це стало відомо в результаті опитування, проведеного в квітні 2018 року. У ньому взяли участь 3003 людини. Про це повідомляє Politeka.

За результатами опитування стало відомо, що заробітна плата кожного п'ятого жителя України перевищує 15 тисяч гривень. У той же час, 17% респондентів повідомили, що в місяць отримують близько 6-7 тис. грн. Менше 3 тис. отримують тільки 8,5% опитаних.

При цьому майже всі учасники опитування скаржилися на те, що вони незадоволені своїм місячним доходом. Лише 7% респондентів влаштовані рівнем своєї заробітної плати.

Цікаво, що 6% опитаних українців нічого не роблять, щоб поліпшити власне фінансове становище. Натомість 36% міняють роботу, щоб заробляти більше. 25% — підвищують кваліфікацію, вивчають іноземні мови. Майже 20% респондентів беруть на себе більше зобов'язань.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако посміявся над "філософами": "Зайва трата часу"

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Показати ще

Нагадаємо, середня зарплата в Україні поступово зростає, хоча і не встигає за зростанням цін. Реальні зарплати в березні 2018 року порівняно з лютим, виросли на 5,9%. У березні середня номінальна заробітна плата штатного працівника склала 8 382 грн, що на 24,1% більше, ніж у березні 2017 року. Про це повідомили в Державній службі статистики.

"Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ і організацій в березні 2018 року становила 8 382 грн, що у 2,3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3 723 грн). Порівняно з лютим зарплати зросли на 7,1%, а порівняно з березнем 2017 року – на 24,1%", — йдеться в повідомленні.

Одночасно відзначається, що реальні зарплати в березні 2018 року порівняно з лютим, виросли на 5,9%, а відносно березня 2017 року на 9,5%.

Найвищий рівень зарплат зареєстрований в Києві, де середня зарплата склала 13 388 гривень/місяць. Найнижчий рівень зафіксований у Тернопільській області, де середня зарплата склала 6 394 гривні/місяць.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вартість основних груп товарів в Україні в першому півріччі істотно зросте.