Міністерство інфраструктури і компанія Hyperloop transportation technologies підписали меморандум про співпрацю в області технологій вакуумного потяга.

Офіційний старт Hyperloop

З боку міністерства меморандум підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, від Hyperloop генеральний директор компанії Дірк Алборн.

"Ми сьогодні підписали меморандум про співпрацю між компанією, яка є найбільшою в світі по розробці технологій Hyperloop - транспорту нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості і нечувані технології. Одним з підсумків цього візиту є наше чіткий намір спільно працювати над розробкою цих технологій ", - прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, запустити R & D-центр і дата-центр в Україні планують вже найближчим часом. Ці структури будуть займатися не тільки технологією Hyperloop, а й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних можливостей світу.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Міністр оборони Рєзніков розповів, що путін хотів напасти на Україну перед Великоднем 2021 року: "Тоді він отримав" Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"
Показати ще

Крім того, меморандум передбачає спільну розробку технологій, а також спільний пошук інвесторів цього проекту, який теоретично повинен бути комерційно успішним.

Як відомо, взимку цього року Омелян заявив, що в Дніпрі планується будівництво тестової майданчики для впровадження в Україні надшвидкісного повідомлення типу Hyperloop. Керівник проекту Олександр Озеран зазначив, що 1 км Hyperloop буде коштувати $ 11-17 млн, а довжина тестового майданчика складе 0,5 км.

Hyperloop - нове слово техніки

проект вакуумного потяга запропонований в 2012-2013 роках Ілоном Маском. На даний час проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT. Швидкість капсули Hyperloop може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Дивіться: що потрібно знати про Hyperloop в Україні?

Як повідомляв портал "Знай.ua", китайська компанія Byton представила днями новенький електрокар Byton K-Byte, який побудований на тій же модульній платформі, що і первісток марки — електричний кросовер M-Byte.