В Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ провели робочу нараду щодо проектування військової білизни для жінок-військових.

Як повідомили у відомстві, до команди розробників долучились фітнес-тренер Юлія Коваль та конструктор жіночої білизни.

"Концептуально дійшли до висновків, що шлейки на топі мають бути ширші, та більш відкрита спина. Буде розроблено два варіанти топа: з резинкою по всьому периметру та з застібкою позаду (для регулювання). По трусах, після поступового обрізання форми "шортиків" дійшли до узгодження форми звичайних трусів (сліпи)", - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішили відшити декілька дослідних зразків. Їх особисто тестуватиме дизайнер Юлія Коваль.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповыдав, як Україна торгує зброєю, поки хлопці гинуть на передовій

Популярні новини зараз
У метро пустять не всіх: хто не зможе їздити з квітня Готуйте гаманці та заначки: на скільки може подорожчати світло влітку В Україні готують підвищення тарифів на комуналку: на скільки подорожчають послуги В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще