У серпні 2014 року понад 200 російських військовослужбовців загинули у боях за Іловайськ Донецької області.

Цю інформацію повідомив під час брифінгу в Міністерстві оборони України у вівторок, 28 серпня, полковник, начальник управління військово-цивільного співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов.

"Це трохи більше 200 військовослужбовців Російської Федерації та близько 300 поранених саме військовослужбовців РФ, які брали участь у наступі та блокуванні Іловайська", - підкреслив він.

За словами Ноздрачова, за 2014 рік на Донбасі було ліквідовано близько 1,5 тисячі російських військових.

"В цілому за весь період літа 2014 року було близько 1700 загиблих військовослужбовців Російської Федерації, і у нас триває робота по елементам, по кожному бою, яка підтверджує саме донесення розвідувальних органів за загиблими", - резюмував полковник.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Показати ще

Нагадаємо, що вранці 29 серпня в розвідку пішли армійці ВСУ. Занадто швидко повернулися. Сказали: "Все чисто". Колона рушила. Ми були посередині, - розповідає Дмитро "Очерет" Єсаулов, 42 роки. Був заступник командира 1 взводу, 1-ї штурмової роти в батальйоні "Донбас", - передає Gazeta.ua.

Росіяни почали бити з мінометів, підганяли нас. Через 2-3 кілометри почулися перші вибухи. Паніка. Ті, що йшли на обгін - наїжджали на своїх. Ми теж поспішали. Почався стрілецький бій по правому флангу. Нас обстрілювали з танків, арти. Розділилися на сектори, працювали на відповідь. Наш підрозділ зайняв перший будинок. Цілий день відбивали атаки.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Росія таємно готує полігони для випробування своїх нових боєприпасів, техніки та озброєння, тримаючи при цьому фейковий рейспублікі "Л / ДНР". "Причому, доказів цьому - тисячі.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Кремль планує призначити нового ватажка терористів "ДНР" замість Олександра Захарченка, який займає цю "посаду" з листопада 2014 року.Як заявив військовий оглядач Юрій Карін в інтерв'ю "Апостроф".