Більшість іноземців кажуть, що їм, перш за все, подобається щирість українців.

Такий висновок зробила "ВВС Україна", опитавши представників США, Великобританії, Франції, Данії, Японії, Пакистану, Канади та Маврикію.

"Щирість. Якщо ви бували в інших країнах, то бачили, що там люди дуже люб'язні, але я не вірю, що це щиро. Як на мене, часто це просто маска. В Україні це не так, тут одразу ж зрозуміло, як людина ставиться до тебе, що їй подобається, що - ні", - вважає фотограф Ґабріель Карраско із Маямі.

"Мені багато що подобається і вражає в українцях. Але на горі мого списку - тепло і щира гостинність, те, наскільки легко я можу спілкуватися із ними на глибокому, душевному рівні. Година за чаєм і доброю розмовою - кращі ліки для серця і душі. Це те, що є унікальною рисою українців, і те, що я цінувала впродовж життя в Україні", - зізнається Ранда, яка після 21 року перебування в Україні повернулася на батьківщину, до США.

"Люди, яких я зустрічав в Україні, усі були високоосвічені і з гарними манерами", - каже креативний директор рекламного агентства Хідео із Японії.

Популярні новини зараз

Курс валют на 26 жовтня: долар і євро після виборів втерли носа гривні

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

"Мені здається, українці дуже гостинні і єдині як нація. Мають гордість і патріотизм - це неймовірно бачити, як багато національних кольорів скрізь: прапори у таксі, на будівлях, браслети і навіть огорожі на вулицях", - каже фотограф із Великобританії Пітер Фозергілл.

Також вони відзначають красиву природу, багату історію, а також прагнення до свободи.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", лише третина українців вважають, що російській мові потрібно надати статус офіційної. Про це свідчить опитування, проведене Інститутом соціології НАН України.