Лише третина українців вважають, що російській мові потрібно надати статус офіціальної.

Про це свідчить опитування, проведене Інститутом соціології НАН України. За результатами опитування, 30% респондентів відповіли за, 54% - проти. Як відзначають фахівці, за кілька років цей показник істотно змінився.

Наприклад, в 1996 році 51% українців вважали, що потрібно надати російській мові статус офіційної. Результати опитування істотно різняться залежно від регіону.

У Західному регіоні "проти" - 88%, "за" - лише 4%, в Центральному "проти" - 64%, "за" - 21%, у Східному регіоні "за" - 45%, "проти" - 38% , Півдні "за" - 57%, "проти" - 31%, і на Донбасі "за" - 55%, "проти" - 14.

Примітно, що найбільше тих, хто не визначився - 31% - живуть на Донбасі.

Популярні новини зараз
Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах Гороскоп на березень-2024 для всіх знаків Зодіаку: конфлікти Скорпіонів, обман Риб та проблеми Дів Не тільки індексація, а й надбавки: кому з пенсіонерів пощастить у березні Якщо кохати, то тільки їх: яка пара підійде вам за знаком Зодіаку
Показати ще

Опитування провели в усіх регіонах України за винятком окупованих територій серед 1800 чоловік, похибка 2,3%.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російська журналістка Тамара Нерсесьян, яку вислали з України після зйомки пропагандистських роликів, заявила, що в українських ЗМІ заборонили використання російської мови.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить