Національна рада з телерадіомовлення наклала штраф на скандальний телеканал "Інтер" через трансляцію концерту присвяченому 9 травня.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що рішення Ради було прийнято одноголосно. Більше того відзначається, що зі скандального телеканалу вирішили стягнути 4,046 млн гривень - 25% від ліцензійного збору.

Члени Нацради під час засідання прийшли до висновку, що під час концерту було присвячено розпалювання ненависті.

Варто відзначити, що 9 травня скандальний телеканал "Інтер" транслював запис концерту до Дня перемоги, під час якого ведучі закликали "не допустити" перейменування вулиць в Україні на честь "фашистських злочинців".

Це вже не перший подібний скандал у який втрапляє телканал. Так, раніше під будівлею Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України 27 червня активісти вимагали не продовжувати ліцензію телеканалу "Інтер".

"Ми вимагаємо від Нацради, щоб вони не продовжували ліцензію телеканалу "Інтер", здійснили об'єктивну перевірку і нарешті оприлюднили результати моніторингу ефіру за 9 травня", – заявив керівник штабу всеукраїнської мережі "Вільні люди" Дмитро Жмайло.

Активісти також вимагали, щоб "Інтер" припинив транслювати чемпіонат світу з футболу, який приймає Росія.

Крім того раніше телеканал "Інтер" відзначав 22 червня. Відомо, що телеканал планує присвятити свій ефір у цей день 77-річчю початку "Великої Вітчизняної війни".

Про те, що в Україні відзначають 1 вересня річницю Другої світової війни (в цьому році – 79-у – ред.) написав у Facebook письменник Сергій Лойко.

"У мене є кац*пське зауваження, якщо дозволите. Сиджу, дивлюся моск*льський чемпіонат світу. Мессі та Маскерано проти невідомих мені чорносорочечників-хорватів. Йде реклама якогось радянсько-фашистського кіно. Якісь підфарбовані жінки у формі грають на гітарі, а потім стріляють з автомата. І тут текст: "До 77-річчя початку Великої Вітчизняної війни". Алло, гараж? На українському каналі "Інтер" не в курсі, що війна називається Друга світова, яка відзначатиме 79 років 1 вересня? Вони не в курсі, що велика вітчизняна - це з тієї ж бл*дської міфології, що 28 панфілівців?", - обурився Лойко.

Разом з тим варто додати, що показ телеканалом "Інтер" церемонії відкриття Чемпіонату світу-2018 в РФ, під час якої з промовою виступив глава Кремля Володимир Путін, повинен розцінюватися як пропаганда Росії і її лідера, тому канал повинен бути позбавлений ліцензії в Україні.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий волонтер Семен Кабакаев.

Більше того він розповів, що Нацрада вкотре перенесла засідання, яке мало бути присвячене продовженню ліцензії скандальному телеканалу "Інтер".

"Сьогодні мало відбутися засідання Нацради, з питання продовження ліцензії "Інтеру". Звичайно, знову не відбулося. Вже четвертий раз поспіль. Мої джерела мені повідомили, що в наступний четвер також не буде засідання, тому що хтось із членів їде у відрядження. Я глибоко впевнений, що там тотальна корупція, покривання "Інтера" і їх господарів з РФ", - пише Кабакаев.

Скандал з Інтером: Нацкорпус увірвався до маєтку Льовочкіна

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українці збунтувалися в соцмережах через трансляцію ЧС на телеканалі "Інтер".