Окуповані райони Донбасу залишились без поставок енергії, яку виробляють електростанції на підконтрольних Україні територіях. Живлення припинили с 26 липня 2017 року.

Про це повідомив керівник державного підприємства "Укренерго" Всеволод Ковальчук у Facebook. Він зазначив, що територія ОРДЛО залишилась без енергопостачання й відповідно не ведеться облік використаних ресурсів.

"Потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобешівської і Зуївської ТЕС, іншими виробниками на НКТ, а також поставками з Російської Федерації, що відбуваються за лініями, що не входять до переліку міждержавних, перетоки по них не ведуться в загальному сальдо "Україна-Росія-Білорусь", - пояснив Ковальчук.

В "ДНР" вже поспішили заявити, що відключення не позначиться жодним чином на окупованих територіях. Ватажки бойовиків переконують, що обмеження постачань електроенергії не позначиться на споживачах.

На окупованих територіях залишились Старобешівська ТЕС, яка з початку 2015 року недоотримує гроші з України за відпущену електроенергію, та Зуївська, що входить до складу "ДТЕК Енерго" олігарха Ріната Ахметова.

Популярні новини зараз

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спроби Кремля забезпечити безперебійним енергопостачанням анексований Крим призвели до погіршення відносин з Німеччиною.