У румунському місті Ботошани зняли на відео бородатого чоловіка в одязі православного священика, який пив алкоголь і активно грав за одним з автоматів. На кадрах видно, що священнослужитель не тільки п'є спиртне, але й коментує свій програш матюками.

Ролик був розміщений на YouTube і викликав хвилю обурення серед віруючих.

Після публікації відео, від горе-священика, не на жарт "нагрешившего", поспішили відхреститися представники духовенства Румунії.

Так, представник архієпископа Ясського заявив, що герой відеозапису не є священиком чи монахом парафій і монастирів Ясс і в цілому регіону Молдова. Він навіть припустив, що чоловік самовільно присвоїв собі вбрання священнослужителя.

Нагадаємо, Хуан Карлос Круз, жертва клерикального сексуального насильства, заявив, що Папа Франциск сказав йому, що Бог зробив його геєм і що його сексуальність "не має значення".

Чоловік, який пережив сексуальне насильство, в квітні провів три дні у Ватикані з Папою Римським.

Відомо, що тоді активно обговорювалося жорстоке поводження, яке він відчував від рук чилійського священика.

Круз так описав своє знайомство з Татом Франциском:

"Ви знаєте Хуан Карлос, це не має значення. Бог створив вас таким. Бог любить вас таким чином. Тато любить вас таким, і ви повинні любити себе і не турбуватися, що кажуть люди".

За словами Круза виходить, що Тато відходить від вчення Римсько-католицької церкви, яка вважає гомосексуалізм "об'єктивно безладним" і таким, що суперечить Божому закону.

Грег Берк, прес-секретар Ватикану, заявив в інтерв'ю CNN таке:

"Зазвичай ми не коментуємо приватні бесіди Папи".

Нагадаємо, що Фернандо Карадима – чилійський священик-ґвалтівник - був визнаний винним у зловживанні з боку Ватикану в 2011 році.

Як відомо, під час офіційної зустрічі з Папою Римським жінці завжди слід носити чорне вбрання з довгими рукавами. Крім того, обов'язково потрібно покривати голову чорною мантією. Ця давня традиція бере свій початок ще в часи правління монархії практично у всьому світі.

Однак кілька жінок у світі мають право носити біле при Папі Римському. Це почесне право завжди мали тільки католицькі королеви та принцеси.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Протоієрей, голова експертної ради з церковного мистецтва, архітектури і реставрації РПЦ Леонід Калінін виступив проти розміщення туалетів в православних храмах.