У Керчі (окупований Російською Федерацією Крим) зносять будинок колишнього Херсонського університету, який прийшов у занепад після окупації і був розгромлений вандалами.

Про це повідомляє блогер "КРИМський бандерівець".

Відзначається, що замість стадіону окупанти вже вирили котлован під фундамент - тепер там буде казарма Росгвардії, а на місці знищеного університету - військова територія, яку захистять від сторонніх.

При цьому новину про знесення будівлі активно коментують у мережі.

"Тут вже не буде ні університету, ні школи", "Тепер Росгвардія буде в Керчі свої порядки встановлювати, 90-ті повернулися, от тепер весело буде", "Навіщо вчитися, треба відразу в Росгвардію і служити!" - пишуть в інтернеті.

Разом з тим варто відзначити, що туристичний потік, порівняно з попередніми роками, скоротився в 4 рази. Про це повідомив власник ялтинського зоопарку "Казка" та парку левів "Тайган".

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати
Показати ще

Він відзначив, що на даний момент до Криму значно зменшився туристичний потік, ніж зазвичай звикли приймати кримські підприємці. Крім того він підтвердив, що на пляжах і на базарах справді дуже мало людей. Подекуди продавців навіть набагато більше ніж покупців.

Паралельно з цим відзначається, що в Кирилівці Запорізької області дуже багато людей, а на пляжах вкрай мало вільних місць. І в море, і загоряють.

Після анексії Криму туристичний потік на півострів скоротився більш, ніж в 4 рази. Залишитися в бізнесі вдалося лише великим санаторіїв і готелів, яких "врятували" і "націоналізували" окупаційні влади. Малий же туристичний бізнес практично помер.

При цьому окупаційні власті заявляють, що очікують в цьому сезоні близько 6 мільйонів чоловік. Олег Зубков зазначив, що вони обманюють щодо кількості туристів і їх буде в кращому випадку в два рази менше.

Крим у мирний час приймав близько 6 мільйонів туристів. З них близько 4,5 мільйонів були жителі України, близько 1 млн – росіяни, а решта – мешканці інших держав.

В останні ж роки Крим приймав близько 1,15-1,20 мільйонів туристів, з яких 1,05-1,10 мільйонів –жителі Росії та всього близько 100 тисяч – жителі України.

"Говорити про збільшення туристичного потоку з України не доводиться. Це навряд чи можливо. А збільшення туристичного потоку з Росії може бути у зв'язку з відкриттям Керченського мосту, і тільки в період цього літа. Максимум на 15-20% може збільшитися автомобільний потік, який для Криму ніколи не було основним. В основному люди їхали в Крим потягом. У зв'язку з відкриттям Керченського мосту туристичний потік до Криму може скласти в цьому році близько 1,25 – 1,28 мільйонів чоловік, основна маса яких – росіяни", - зазначає екс-міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв.

Кореспондент "Прямого" відвідала окупований Крим та дізналась думку місцевих жителів

Нагадаємо, італійська шавка Путіна отримала жорстку відповідь за "Крымнаш".

Як повідомляв "Знай.ua", Трамп – такий же гопник, як і Путін: українці розлючені від кремлівського "референдуму" на Донбасі.

Також "Знай.ua" писав, що Кримську активістку прийшла заарештовувати ціла армія путінських шакалів.