В окупованому Росією Сімферополі пройшов сильний дощ у результаті чого вулиці міста затопило водою.

Про це йдеться на сторінці "RoksolanaToday&Крим" у Twitter.

У мережі відразу ж заявили про "місто-потопельник" у яке перетворюється Сімферополь. Крім того відзначається, що жителі міста не у захваті від перспективі бути затопленими.

"Сімферополь - місто-потопельник. Дощ омиває його вулиці і проспекти, заповнює кожен вільний куточок, холоне під серцем у жителів, і топить нас по черзі", - йдеться у підписі до фото.

Крім того відзначається, що гроза повалила дерева у Сімферополі та затопила дороги міста, паралізувавши цим рух транспорту.

Відзначається, що гроза і злива повалили дерева в Сімферополі і затопили дороги, паралізувавши рух транспорту.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що з того часу, як Україна у 2014 році перекрила водопостачання для окупованого Криму по Північнокримському каналу, путінські окупанти вже витратили весь водний ресурс півострова.

Про це заявив кримський економіст, переселенець, експерт благодійного фонду "Майдан закордонних справ" Юрій Смілянський.

За словами Смілянського, дії окупантів на території Криму прискорили наростання негативних результатів їх присутності та відсутності дніпровської води.

Крім того він додав, що після припинення водопостачання окупаційна влада розпочала відкачування води з усіх наявних резервуарів у тому числі і підземних. За слова експерта таким чином було використано майже всю доступну прісну воду на півострові.

"Для точкового одномоментного вирішення питань, як це і прийнято в Росії (не особливо хто замислюється про перспективу), почалася викачка прісної води з існуючих водосховищ і перекидання їх на північ Криму для вирішення труднощів, що виникли. А також почалося хижацьке використання підземних прісних горизонтів. Але вже сьогодні можна говорити, що ресурс вичерпаний", - підкреслив Смілянський.

Також експерт зазначає, що окупанти змушені самі визнавати те, що, наприклад, на півночі Криму підземні прісні горизонти води все більше і більше мінералізуються.

"Тобто фактично прісної води під землею, яку можна нормально використовувати тільки в побутових потребах, там вже не залишилося. І вже упродовж минулого та цього року надходить інформація про те, що в Армянську, Красноперекопську, Керчі та в інших населених пунктах півночі Криму з крана тече незрозуміла кольорова рідина або ж солона вода, і часто випадають водорості. Прісні горизонти заміщуються солоною водою, відповідно води вже не вистачає і на побутові потреби, не кажучи про агробізнес", - пише Смілянський.

При цьому він підкреслює, що вирішення цієї проблеми в цілому без дніпровської води в Криму немає.

Разом з тим варто зазначити, що в окупованому Криму все ще не спостерігається великого напливу туристів.

Свіжі фотографії порожніх кримських пляжів опублікували в соціальній мережі Twitter.

"Севастополь. Сморід, гар в місті. Горить сміттєвий полігон в Інкермані. Вчора", - йдеться в повідомленні.

(Не)курортний Крим та історія кримчан після окупації

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у мережі з'явилися шокуючі фото засихаючого Криму.