На території окупованого Криму в Коктебелі, через недостатність води, пересохло водосховище.

Цю інформацію повідомив на своєму Facebook кримський блогер Геннадій Резніченко

"Вчора їздив в Коктебель. На місці цієї сірої плями була вода. Водосховище пересохло", - пише він.

Водосховище в Коктебелі пересохло - на Крим чекає нестача питної води

Популярні новини зараз

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

На території Автономної Республіки Крим налічується 22 водосховища, загальною площею 3614 га, об'ємом 334,2 млн м³.

Також відомо, що на північних територіях окупованого півострова підвищився рівень мінералізації підземних річок. Чимала частина водозаборів РК - в "складних умовах експлуатації", надмірна мінералізація відбувається у понад сотні водозаборів, із затвердженими запасами.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", на узбережжі Азовського моря в 2018 році, в Генічеському районі Херсонської області, відпочине менше громадян Російської Федерації, ніж в минулому. Такий прогноз озвучив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабин.

За його словами, власники житла в цьому районі, які на час літнього сезону здають його громадянам Росії, скаржаться на те, що "їхні клієнти відмовляються відпочивати після того, як про реальний стан справ в районі почали писати українські, іноземні ЗМІ".

Зокрема, така претензія була озвучена чиновникам з райдержадміністрації.

Також портал повідомляв про те, що в Україні розпочався курортний сезон-2018: пляжі активно готують до приїзду тисяч туристів, намагаються не відставати і окупанти, рекламуючи "казку", яка чекає відпочиваючих на узбережжях анексованого Кримського півострова. Але щось явно йде не так. Якщо раніше кримські курорти користувалися шаленою популярністю, то тепер на них без сліз не поглянеш.

Як приклад користувачі соціальних мереж опублікували фотографії, зроблені в селищі Кацівелі.

Крім того, нагадаємо, що якщо Сербія визнає відділення Кримського півострова законним, то за ним по ідеї повинно слідувати визнання незалежності республіки Косово. Якщо дивитися на ситуацію з іншого боку, з усіх членів ООН тільки Росія підтримує територіальну цілісність цієї держави. Крім того, Кремль не має нічого проти її проєвропейської спрямованості.