Кемерон Діаз – одна з найвідоміших американських актрис. Стала відома ще в 90-х роках, після того як зіграла у фільмі "Маска". Крім цього, так само була моделлю. А найвідоміша її роль, напевно, була у фільмах "Ангели Чарлі". Після зйомок в серії фільмів вона отримала величезну популярність. І в честь дня народження Кемерон Діаз, ми вирішили розповісти вам цікаві факти про актрису.


Цікаві факти про Кемерон Діаз

Народилася Кемерон Діаз у родині кубинського емігранта. Звідси й отримала таке прізвище. Але от зовні вона явно пішла в свою маму. Красива, білошкіра дівчина з яскравими європейськими рисами відразу ж почала підкорювати всіх своєю зовнішністю.
Вона була дуже буйною дитиною, яка не лізла в кишеню за міцним слівцем, мало того, навіть частенько лізла у бійки. Та й стосунки з алкоголем у неї склалися досить близькі. Правда, в 17 років, вона після чергової гулянки, стала набагато серйозніше ставитися до випивки.

Багато хто, побачивши маленьку Діаз робив прогнози про те, що вона невдовзі з'явиться на обкладинках журналів. Так і сталося. На черговий гулянці її зустрів фотограф, який і умовив спробувати себе в модельному агентстві Elite. Спочатку все йшло не дуже добре, за пів року тільки одна зйомка і 125 доларів. Але незабаром її помітили, Кемерон Діаз почала з'являтися на багатьох обкладинках і в рекламі.


У кіно, за чутками, Кемерон теж потрапила абсолютно випадково. Легенда свідчить, що одного разу вона побачила сценарій "Маски" на столі свого агента, і зрозуміла, що там є роль для неї. І аж після 12 прослуховувань, вона зуміла переконати режисера, що вона дійсно достойна, незважаючи на відсутність досвіду в кіно.
І як виявилося, режисер маски не прогадав. Фільм був неймовірно успішним. А Кемерон Діаз після нього стала неймовірно популярною. І зараз актриса залишається у всіх на виду, знімається у фільмах, для журналів.

Популярні новини зараз

В Україні Covid-19 "розігрівається" разом з погодою - МОЗ поділилося статистикою на 15 травня

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Показати ще

Нагадаємо, що Кемерон Діаз буде святкувати свій день народження 30 серпня. Їй виповниться 45 років.